Hosté od prvních minut určovali tempo hry a v polovině jedenácté minuty vedli už 3:0. Branky vstřelili Antončík, Vlach a Jedlička.

„V zápase s Kobrou Praha jsme měli celkem dost šancí, spoustu jsme jich nevyužili a naopak soupeř nějaké využil. Má spoustu zkušených hráčů, kteří ví, jak se v takové situaci zachovat a dat gól," řekl po utkání brankář David Fečo, který střídal Petra Hrušku.

Baník ve druhé třetině zabral a v polovině utkání prohrával jen 2:4. „Musíme si vzít z každého zápasu jen to pozitivní, teď jsme dali čtyři góly a vytvořili jsme si spoustu šancí a od toho se musíme odrazit," povzdechl si Fečo.

Ve třetí třetině hosté, vědomi si náskoku, značně polevili a utkání dohrávali jen z povinnosti. „Každý ví, v jaké situaci jsme a v jakém počtu nastupujeme do utkání. Na druhou stranu se ale snažíme každý zápas bojovat a nechat na tom ledě vše," dodal brankář David Fečo.

Do zápasu naskočil i obránce Vojtěch Šik. „Pro mě osobně to byl zápas po těžkém zranění kotníku. Nehrál jsem skoro tři měsíce, tímto bych chtěl poděkovat všem, co mi pomohli a podporovali mě k návratu na led," řekl kapitán Baníku.

Vojtěch Šik se pak podíval na samotné utkání. „Moc jsme nepomohli našim gólmanům. Ve druhé třetině jsme se výrazně zlepšili a chvilku jsme byli na dostřel, ale zbytečné chyby během následujících dvou střídání nás stály naděje na lepší výsledek. Musíme zlepšit výrazně obranu do dalších zápasů. Musíme s tím něco udělat, abychom se připravili na závěr sezóny, který bude nesmírně důležitý," dodal.