V předcházejících sezónách byli Bukovanští jen krůček od postupu. Předloni jim chyběl k postupu jediný gól. Teď to tedy konečně vyšlo. Mužstvo se po celou sezonu pohybovalo na druhém až třetím místě. Spoléhalo na týmové pojetí a dařilo se mu po většinu sezóny nejen bodovat, ale předvádět i líbivý fotbal pro oko diváka. „Postup je úzce spojen s působením trenéra Krupičky, který mužstvu vtiskl svůj znatelný rukopis. Poděkování rovněž patří funkcionáři Františku Mikovi, pro kterého je práce pro klub srdeční záležitostí,“ upozornil na ty, kteří se velkou měrou podíleli na splnění předsezonního cíle, předseda klubu Michal Houček.

Tomu se také dařilo zajišťovat finance pro klub. „Hlavní tíhu nesla obec Bukovany, poděkování patří i firmám Skribek, s.r.o., Stax Metal, ABC Pack a hospůdce u Pepy,“ nezapomněl na ty, bez kterých by to nešlo, předseda Baníku Bukovany.
V uplynulé sezóně patřili k tahounům mužstva Ouředník, Bezděkovský, Pařil, Bílek, Kukla, Mika. Kádr Baníku by měl zůstat kompletní, kromě jednoho hráče, Aloise Rustlera, který se rozhodl ukončit činnost, ale dál bude vypomáhat. Naopak jednáme o posílení mužstva,“ uvedl závěrem Houček, jehož tým nechce hrát v I. A třídě podřadnou roli.

Fotbalisté Bukovan se rozloučili s I. B třídou remízou s Lipovou 2:2, v konečném účtování letošní sezony jim patří postupové druhé místo za rezervou divizního Spartaku Chodov.