Poslední přátelské utkání Baníkovců našlo v sobě všechny atributy přípravného utkání. Hrálo se ve svižném tempu a Baník proti velmi dobrému soupeři Rokycan obstál na jedničku.
HC DAG Rokycany - HC Baník Sokolov 1:1

Po úvodním náporu domácích, kdy ve 20 vteřině jel Šindelář sám na branku hostí, ale Závorka jeho nájezd bravurně kryl, se hra vyrovnala a hra se přelévala ze strany na stranu. Podobný obraz hry byl k vidění i ve druhé třetině s tím, že po chybě Baníku u mantinelu se v 27. minutě na Závorkovu branku řítil opět Šindelář a tentokrát tvrdou střelou z mezi kruhů zakončil. Do třetí třetiny vlítli ovšem sokolovští jako uragán a téměř až do konce utkání nepustili domácí mužstvo z jejich obranné třetiny. Po mnoha nevyužitých příležitostech vyrovnal po situaci dva na jednoho Sopr. Škoda nevyužitých šancí, hlavně v závěru utkání, výsledek mohl být daleko příjemnější. Přesto trenéři Potužník se Suchopárem byli s výkonem svých svěřenců spokojeni a doufejme, ze forma mužstva se udrží a bude mít stoupající tendenci.
Třetiny 0:0, 1:0, 0:1. Branky: 27. Šindelář – 51. Sopr. Vyloučení 5:5 bez využití.
Sestava Sokolova: Závorka – Nerad, Diblík, Ozom, Pavlas, Šťourač, Děkan, Toms – Polesný, Eismann, Jor – Sopr, Nový, Račanský – Vrba, Kašpar, Louthan – Van Waardenburg. Trenér: Karel Potužník.
První mistrovské utkání hrají hokejisté Sokolova doma, v sobotu 15. září od 17 hodstí Junior Mělník.⋌