HC Libavské Údolí A – HC Lipani Aš 6:2 (3:0, 2:1, 1:1). Utkání začali lépe domácí, vedli 1:0, ale potom hosté zabrali a byli lepším týmem. Vyhořeli však v koncovce, a v poslední minutě první třetiny tak Libáč znovu dvakrát udeřil a vedl 3:0. Druhá část přinesla podobný hokej, Lipani tlačili a Libáč skóroval, zvýšil tak své vedení na 5:1. V poslední třetině už byla vidět frustrace hráčů z Aše, což vedlo ke zbytečným faulům a kouskování hry, Libáč si už body pohlídal.
Branky: Hradský 2, Trepák P., Trepák T., Sacher, Štoll – Abrhám, Čech.

HC Berani Bernov – HC Stars Karlovy Vary 4:3 (1:2, 2:1, 1:0). Hosté na domácím ledě Bernova v Nejdku vyhráli první třetinu, ve druhé Berani srovnali na 3:3. Třetí třetina potom přinesla pěkný hokej s řadou šancí a šťastnějším koncem pro Bernov, který tak drží domácí neporazitelnost.
Branky: Denk 2, Hodek, Zeman V. – Kocian 3.

HC Tučňáci Cheb – HC Vlci Sokolov 7:9 (2:4, 1:4, 4:1). V Chebu začali hostující Vlci ve velkém stylu, domácí často nevěděli, kde jim hlava stojí. Po dvou třetinách to bylo 3:8, v poslední části ale hosté hráli laxně, a domácí tak skóre zkorigovali.
Branky: Velek 3, Pastorek 2, Valečka Šmíd – Šmíd J.4, Höfler 2, Šetele, Poutník, Korel.

HC Falcons – HC Libavské Údolí B 0:6 (0:1, 0:4, 0:1). Falcons nastoupil k utkání s několika zraněnými a nemocnými hráči. Proti kompletnímu Libáči se dokázal držet jenom první třetinu, poté už Libáč kontroloval hru a Falcons k ničemu nepustil. Brankář Libáče Vladimír Moravec po osmi sezonách v Kynšperském poháru bez vynechaného utkání vychytal své první čisté konto.
Branky: Sýs P. 3, Churáň J., Omrai, Tříska.

HC Libavské Údolí B – HC Libavské Údolí A 7:6 (2:1, 2:3, 3:2). V předehrávce 18. kola začalo lépe béčko, které vedlo 1:0 a 2:1. Ve druhé části se pro změnu dařilo více áčku, to otočilo na 3:4, ale deset vteřin před koncem při vlastním oslabení přece jen o svůj náskok přišlo – 4:4.
Ve třetí třetině áčko opět vedlo, rozhodnutí padlo pět minut před vypršením hrací doby, kdy třemi brankami v řadě B – tým zápas otočil na 7:5. Potom se áčko zbytečným faulem připravilo o možnost zkusit power-play, a i když i v oslabení dokázalo ještě snížit, vyrovnat se mu nepodařilo. I poslední vesnické derby tak skončilo znovu pouze o gól!
Branky: Sýs R. 2, Radoš, Tříska, Valta, Kalabza, Šofrle – Štoll, Bobenič, Bobčík, Trepák P., Hanek, Sacher.

HC Libavské Údolí B – HC Stars Karlovy Vary 2:4 (0:1, 2:1, 0:2). V první novoroční dohrávce se Libáč probudil až ve druhé třetině za stavu 0:2, dokázal srovnat na 2:2. V závěrečné části znovu dvakrát inkasoval a tentokrát už gólovou odpověď nenašel.
Branky: Omrai,Tomaško – Kocian, Kravařík, Lešťák, Jurča.

HC Tučňáci Cheb – HC Lipani Aš 4:2 (0:1, 4:0, 0:1). Ve druhé dohrávce si v derby chebského okresu poradili Tučňáci s ašskými Lipany.
Branky: Velek 2, Zakrzewský, Pražák – Čech 2.