Divoká přestřelka se strhla v utkání 32. kola II. hokejové ligy mezi Baníkem Sokolov a Kutnou Horou. Body nakonec zůstaly doma.

HC Baník Sokolov 8
HC Sršni Kutná Hora 6

V utkání hráli hosté o udržení naděje na uchování své druholigové příslušnosti a domácí zase o upevnění pozice pro play-off. Start do utkání měli lepší hosté a hned v 1. minutě je poslal Giba střelou od modré do vedení - 0:1. Soukup se hned pokusil o odpověď, ale je střela skončila jen v Bartově lapačce. V 8. minutě hosté vystihli chybnou domácí rozehrávku ve středním pásmu a Hemský najednou zvyšoval už na 0:2. Domácí jakoby se pomaleji rozjížděli, ale po této brance přidali na obrátkách a hosty zatlačili. Ale ani pokus Soukupa či Zuckera v brance hostí neskončil. Velkou šanci ke skórování si domácí vypracovali v 17. minutě, kdy Polesný pálil z pozice mezi kruhy, ale jím vyslaný puk opět Barta zlikvidoval. Na konci 19. minuty předvedl své hokejové umění Zucker, který obral ve středním pásmu hosty a puk a svou individuální akci zakončenou blafákem dovedl do úspěšného konce - 1:2.
Do druhé třetiny domácí doslova vletěli a po několika šancích se prosadil Dobřemysl, který z pravého kruhu dělovkou propálil brankáře hostí a vyrovnal na 2:2. Ve 25. minutě domácí opět tlačili, ale úspěšní byli hosté, kteří při signalizovaném vyloučení a ponechané výhodě udeřili a Štros opět poslal svůj tým do vedení - 2:3. Baníkovci ovšem okamžitě kontrovali a Sopr po necelé minutě opět vyrovnal - 3:3. Za necelou minutu domácí vyrazili do rychlého protiútoku a kapitán Veverka přesnou střelou po ledě poslal domácí do vedení - 4:3. O tři minuty později si rychle vyměnil puk Soukup s Kuklou a ten zamířil do černého - 5:3. Už to vypadalo na slibný náskok, ale hosté nesložili zbraně a vědomi si důležitosti utkání ve 32. minutě opět udeřili. Tentokrát uspěl Králíček, který v přesilovce doslova procpal puk za Schafhauserova záda - 5:4. Následovaly další šance na obou stranách a domácí měli v závěru této třetiny dokonce možnost hrát dvojnásobnou přesilovku a to celkem minutu a 28 vteřin, ale hosté jim skórovat nedovolili a toto oslabení přestáli bez úhony.
Úvod do třetí třetiny opět domácím vyšel na jedničku, když Veverka nejprve vybojoval puk na útočné modré, přihrál jej Polesnému, který nabil Novému, který bombou Bartu prostřelil - 6:4. Ve 44. minutě ale hosté opět kontrovali, když domácí obrana nechala úplně volného Floriána, který svou šanci využil a snížil na 6:5. Ve 46. minutě Štros ani nadvakrát Schafhausera nepřekonal, to se ale povedlo Chytráčkovi o chvilku později, který vystihl nedůraznou rozehrávku od Ozoma a z nájezdu domácího brankáře překonal a vyrovnal na 6:6. Domácí ale opět dokázali o minutu později strhnout vedení na svou stranu, když Veverka, kterého skvěle uvolnil Polesný, mířil přesně a upravil tak na 7:6. Hosté ještě bojovali a minutu před koncem dokonce odvolali brankáře, ale domácí si své vedení pohlídali a před sirénou pečetil jejich vedení Soukup do prázdné branky - 8:6.
Třetiny 1:2, 4:2, 3:2. Branky: 19. Zucker, 22. Dobřemysl (Soukup), 26. Sopr, 27. Veverka (Polesný), 30. Kukla (Soukup), 41. Nový (Polesný, Veverka), 48. Veverka (Polesný), 60. Soukup (Kukla) – 10. Giba (Jančařík), 8. Hemský (Králíček), 25. Štros, 32. Králíček (Hemský, Pomichálek), 44. J. Florián, 47. Chytráček. Vyloučení 7:7, využití 0:1. Rozhodčí: R. Svoboda - Jelínek, Šmíd. Diváci: 524.
Sestava Baníku: Schafhauser – Loskot, Pech, Diblík, Děkan, Mudra, Ozom – Veverka, Polesný, Nový – Soukup, Dobřemysl, Kukla – Jor, Zucker, Sopr. Trenér: Potužník, Suchopár.
Sestava Sršňů: Barta – Giba, Jančařík, Janata, Krpálek, Florian M., Havlíček – Králíček, Pomichálek, Hemský – Štros, Kraučuk, Florián J. – Muras, Mizera, Chytráček – Vantura, Socha, Andrle. Trenér: Mlika.