V Ostravě sice šli energetici do vedení zásluhou dalekonosné trefy Jakuba Fleka ve 3. minutě, o náskok však brzy přišli a domácí ještě v první třetině skóre otočili. Závěr zápasu sice zdramatizoval gól Radima Bičánka, Ostravané ale tříbodové vítězství i díky častým vyloučením Energie uhájili.

Nutno podotknout, že v utkání dvakrát velice hrubě chybovali útočníci Energie, kteří si v obranném pásmu nepohlídali najíždějící hráče ze druhé vlny.
Nejprve zapomněli na Štencela a ve třetí části pak na Húževku.

Karlovy Vary opět doplatily na velice slabou produktivitu útočníků. Branka Jakuba Fleka jde na vrub domácího brankáře Dolejše a další, kdo se prosadil, byl obránce Bičánek.

Vítkovice – Energie K. Vary 3:2 (2:1, 0:0, 1:1). Branky a nahrávky: 7. Olesz (Kudělka), 20. Štencel (Burger, Kucsera), 48. Húževka (Vandas, Kucsera) – 3. Flek (Vachovec, Závorka), 50. Bičánek (Šmach, Balán). Rozhodčí: Hejduk, Hradil – Bryška, Skopal. Vyloučení: 6:7. Bez využití. Diváci: 4260. Hvězdy Deníku: Kucsera – Závorka.

Vítkovice: Dolejš – Kovář, Kudělka, Zíb, Dlapa, Čerešňák, Klok, Štencel, Pastor – Szturc, M. Hlinka, Olesz – Huna, Roman, Svačina – T. Svoboda, Burger, E. Němec – Vandas, Húževka, Kucsera. Trenéři: Svozil a Petr.

Karlovy Vary: Závorka – Šmach, Bičánek, Harant, Sičák, J. Tomeček, Redlihs, Deyl – Micka, Skuhravý, Koblasa – Duda, Balán, D. Hruška – Flek, Kverka ml., Vachovec – Gorčík, Heizer, V. Tomeček. Trenéři: Mlejnek a Kverka st.