Vstup do nové sezony II. ligy se hokejistům Baníku Sokolov povedl a na domácímledě porazili Mělník. Obě dvě mužstva hrála v oslabených sestavách, kde jen domácím chyběli Veverka, Loskot, Dobřemysl, Soukup a Šťourač. Hosté zase přijeli jen s 15 hráči do pole. Domácí měli po většinu utkání více ze hry a Mělník jen díky skvělému brankáři Houdkovi neodjeli z větším přídělem branek.

HC Baník Sokolov- HC Junior Mělník 2:1

V úvodu první třetiny si obě mužstva vyzkoušela hru v přesilové hře, ale branku nikdo nevstřelil. Hra byla oboustranně opatrná a nikdo se nehnal bezhlavě do útočení. První vážnější střelu vyslal na domácí branku Příhoda v 7. minutě, ale trefil jen Závorku. Za minutu nahodil puk Nerad, následně střílel ještě Eismann, ale bez úspěchu. Domácí stupňovali svůj tlak, v 11. minutě pálil z levé strany Polesný a jeho dělovku Houdek jen zázrakem vyrazil. V následné přesilovce tvrdě pálil Formánek, ale puk skončil na spodní konstrukci branky hostí. Ve 14. minutě hrál Baník další přesilovku, v tutovce se zjevil Formánek, ale pálil jen do dobře postaveného brankáře hostí. V 16. minutě ještě nebezpečně z otočky střílel Jor, ale ani jeho střela se neujala. Domácí byli v této fázi hry ve velkém tlaku a hosté navíc v 19. minutě faulovali a Cafourek dostal trest 2+2.minuty, ale do konce úvodní části hry skórovat nedokázali.
Nástup do druhé části hry měli domácí raketový. Hned po 18 vteřinách poslal Nerad přesnou přihrávkou do nájezdu Polesného a ten střelou do levého horního růžku skóroval. Pak měl šanci Nový a na druhé straně David, jenže bez úspěchu. V závěru druhé třetiny domácí opět zatlačili hosty do hluboké defenzívy a hlavně první útok velmi dobře kombinoval, ale finální střela nepřišla.
Hned v úvodu třetí třetiny se ve velmi dobré střelecké pozici před Houdkem objevil Diblík, ale šanci zahodil. Ve 47. minutě se konečně domácí opět prosadili a přesnou střelou nad ledem Václav Eismann poslal domácí do dvoubrankového vedení. Hosté přidali na obrátkách a v 51. minutě tvrdě střílel Pešek těsně vedle. Pak Buriánek našel perfektně osamoceného Romana Kalu a ten do odkryté branky bez problémů skóroval. Na druhé straně v 58. minutě už domácí diváci křičeli gól, ale rozhodčí musel rozpažit, protože se puk zastavil na tyčce branky hostí. V závěru vrchli hosté všechny síly do útoku, zapoměli na Kašpara, ale jeho samostatný nájezd gólman vychytal. V závěru si už baníkovci svou zaslouženou výhru bez problémů pohlídali.
Třetiny 0:0, 1:0, 1:1. Branky: 21. Polesný (Nerad), 47. Eismann (Polesný, Nerad) – 56. R. Kala (Buriánek, Rousek). Vyloučení 5:10, z toho Cafourek 2+2 minuty a Vach 10.minut osobní trest. Využití 1:0, rozhodčí: Zubzanda - Fiala, Havelec. Diváci: 557.
Sestava domácích: Závorka – Nerad, Diblík, Ozom, Toms, Pavlas, Děkan – Eismann, Polesný, Jor – Račanský, Formánek, Sopr – Kašpar, Vrba, Nový. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava hostů: Houdek – Krejčí, Cafourek, M. Kala, Pešek, Novák – Příhoda, Bártl, Stinka – Rousek, Vach, David – Hořák, Buriánek, R. Kala, Nový. Trenér: Brdička.