U obou gólů byly posily Polesný a Nerad

SOKOLOV - Hokejisté Baníku Sokolov zahájili druholigovou sezonu vítězstvím nad Mělníkem.

16.9.2007

Hokejistům Sokolova vstup do sezony vyšel. V akci domácí Sopr.Foto: DENÍK/Roman Macek

Vstup do nové sezony II. ligy se hokejistům Baníku Sokolov povedl a na domácímledě porazili Mělník. Obě dvě mužstva hrála v oslabených sestavách, kde jen domácím chyběli Veverka, Loskot, Dobřemysl, Soukup a Šťourač. Hosté zase přijeli jen s 15 hráči do pole. Domácí měli po většinu utkání více ze hry a Mělník jen díky skvělému brankáři Houdkovi neodjeli z větším přídělem branek.

HC Baník Sokolov- HC Junior Mělník 2:1

V úvodu první třetiny si obě mužstva vyzkoušela hru v přesilové hře, ale branku nikdo nevstřelil. Hra byla oboustranně opatrná a nikdo se nehnal bezhlavě do útočení. První vážnější střelu vyslal na domácí branku Příhoda v 7. minutě, ale trefil jen Závorku. Za minutu nahodil puk Nerad, následně střílel ještě Eismann, ale bez úspěchu. Domácí stupňovali svůj tlak, v 11. minutě pálil z levé strany Polesný a jeho dělovku Houdek jen zázrakem vyrazil. V následné přesilovce tvrdě pálil Formánek, ale puk skončil na spodní konstrukci branky hostí. Ve 14. minutě hrál Baník další přesilovku, v tutovce se zjevil Formánek, ale pálil jen do dobře postaveného brankáře hostí. V 16. minutě ještě nebezpečně z otočky střílel Jor, ale ani jeho střela se neujala. Domácí byli v této fázi hry ve velkém tlaku a hosté navíc v 19. minutě faulovali a Cafourek dostal trest 2+2.minuty, ale do konce úvodní části hry skórovat nedokázali.
Nástup do druhé části hry měli domácí raketový. Hned po 18 vteřinách poslal Nerad přesnou přihrávkou do nájezdu Polesného a ten střelou do levého horního růžku skóroval. Pak měl šanci Nový a na druhé straně David, jenže bez úspěchu. V závěru druhé třetiny domácí opět zatlačili hosty do hluboké defenzívy a hlavně první útok velmi dobře kombinoval, ale finální střela nepřišla.
Hned v úvodu třetí třetiny se ve velmi dobré střelecké pozici před Houdkem objevil Diblík, ale šanci zahodil. Ve 47. minutě se konečně domácí opět prosadili a přesnou střelou nad ledem Václav Eismann poslal domácí do dvoubrankového vedení. Hosté přidali na obrátkách a v 51. minutě tvrdě střílel Pešek těsně vedle. Pak Buriánek našel perfektně osamoceného Romana Kalu a ten do odkryté branky bez problémů skóroval. Na druhé straně v 58. minutě už domácí diváci křičeli gól, ale rozhodčí musel rozpažit, protože se puk zastavil na tyčce branky hostí. V závěru vrchli hosté všechny síly do útoku, zapoměli na Kašpara, ale jeho samostatný nájezd gólman vychytal. V závěru si už baníkovci svou zaslouženou výhru bez problémů pohlídali.
Třetiny 0:0, 1:0, 1:1. Branky: 21. Polesný (Nerad), 47. Eismann (Polesný, Nerad) – 56. R. Kala (Buriánek, Rousek). Vyloučení 5:10, z toho Cafourek 2+2 minuty a Vach 10.minut osobní trest. Využití 1:0, rozhodčí: Zubzanda - Fiala, Havelec. Diváci: 557.
Sestava domácích: Závorka – Nerad, Diblík, Ozom, Toms, Pavlas, Děkan – Eismann, Polesný, Jor – Račanský, Formánek, Sopr – Kašpar, Vrba, Nový. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava hostů: Houdek – Krejčí, Cafourek, M. Kala, Pešek, Novák – Příhoda, Bártl, Stinka – Rousek, Vach, David – Hořák, Buriánek, R. Kala, Nový. Trenér: Brdička.

16.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Psycholog 27 040 Kč Psychologové psycholog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27040 kč, mzda max. 38180 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Způsob kontaktu:, - telefonicky : 352 660 204, - e-mailem : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz, Požadavky:, - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový , - zdravotní a osobní způsobilost , - znalost práce na PC, - schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost, Platové podmínky:, - platové ohodnocení dle Požadujeme:, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový , zdravotní a osobnostní způsobilost, znalost práce na PC, schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost, -platové ohodnocení dle § 122 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída + zvláštní příplatek , - dovolená v délce 25 dnů + dodatková dovolená, - po zpracování možnost přiznání osobního příplatku, - praxe v oboru výhodou , - 3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou, - strukturovaný životopis na email : zbrejchova@vez.hsl.justice.cz, Zaměstnanecké výhody:, - možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, - rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci e vlastních rekreačních zařízení, - sportovní vyžití ( vlastní posilovna, sauna ), - možnost ubytování, závodní stravování , - možnost dalšího vzdělání , - poskytujeme 5 dnů indispozičního volna, odměnu při životním a pracovním výročí. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice h. slavkov, Hasičská, č.p. 785, 357 31 Horní Slavkov. Informace: Zuzana Brejchová, +420 352 660 204. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Prodavači v prodejnách Prodejce ve značkové prodejně operátora Vodafone /franchise/. Požadované vzdělání: úsv. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - osobně : Po dohodě na prodejně, - telefonicky : 606 304 723, - e-mailem : jindrich@pavezka-irs@vodafone.com , , Upřesňující informace:, - jedná se o aktivní prodej, je požadována cerifikace, která je placená zaměstnatelem. , - pracovní doba je ve střídavém režimu, krátký - dlouhý týden. Je nutná dobrá znalost práce s PC a komunikační dovednosti, , Zaměstnanecké výhody:, -odměňování podle prodejního výkonu, - není omezeno horní hranicí mzdy , , Místo výkonu práce: Sokolov, Marie Majerové 2241, značková prodejna Vodafone (uvnitř Tesca). Pracoviště: Lukáš haták - 001, Marie Majerové, č.p. 2241, 356 01 Sokolov 1. Informace: Lukáš Haták, . Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 17 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách vedoucí. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu:, - telefonicky : 354 420 826, - e-mailem : eva.hauptigova@tritia.cz, - osobně : Cheb, Truhlářská 7, , Pracovní doba po-pá 4:30 -12:30hod, 9:00-17:00 hod, - příspěvěk k penzijnímu fondu, , Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří, Náměstí 5. května 6. Pracoviště: Tritia spol. s r.o. - kynšperk n.o., náměstí 5. května, č.p. 191, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Eva Hauptigová, +420 354 420 826. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 23 690 Kč Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami Vychovatel. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23690 kč, mzda max. 33180 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Způsob hlášení uchazečů:, - telefonicky Bc. Jiří Prančl - 778 469 779, - e-mailem - jprancl@vez.kyn.justice.cz, - osobně - Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří, , Požadavky:, - vyšší odborné vzdělání pedagogického směru nebo nepadegogického směru s doplňkovým, pedagogickým studiem výhodou (vyšší platová třída), osobnostně a zdravotně způsobilý,, čistý trestní rejstřík, , Zaměstnanecké výhody:, - možnost ubytování, příspěvku na stravu a rekreace v rekreačních zařízeních VS,, dále možnost bezplatného využívání tělocvičny a posilovny, - zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, naturální výhody., , Místo výkonu práce: Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice kynšperk, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Jiří Prančl, +420 352 306 231,778 469 779.

Tomáš Vracovský

Chci zde prodat, co umím, říká plzeňský odchovanec Vracovský

Do lázní dorazí Ústí nad Orlicí

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.