I bez Veverky, Dobřemysla, Soukupa, Rybára, Tomse a trenérsky vytíženého Eismanna si hokejisté Sokolova poradili se zkušenou Roudnicí a doma si připsali druhé vítězství v lize.

HC Baník Sokolov - HC Roudnice 3:0

Hosté naopak přijeli bez matadora Richarda Žemličky. Baník byl po celé utkání lepším týmem a hosty od většího přídělu branek zachránil dnes dobře chytající Bílek. Hned od začátku se domácí do svého soupeře pustili. Velkou šanci měl na konci 7. minuty Loskot, kterého uvolnil Ozom, ale Bílek jeho pokus kryl. Za minutu byl úplně sám před Bílkem Račanský, ale ani nadvakrát jej nedokázal prostřelit. Krásný hokejový moment připravil divákům Polesný v 16. minutě, kdy se prodral mezi dvěma obránci a svůj blafák provedl bezchybně - 1:0. Tlak domácích pokračoval a hosté faulovali. V 17. minutě měli dokonce domácí možnost hrát dvojnásobnou přesilovku bez využití. Kombinace po lajně Nerad, Polesný s finálním střelcem Mudrou proběhla přesně a domácí šli do dvoubrankového vedení - 2:0. Po této brance se šel Novák na skvěle chytajícího Závorku, ale neuspěll. V závěru si akci Mudry, Jora a Polesného gólman Bílek ohlídal.
Hosté druhou třetinu začali lépe a zatlačili domácí do defenzívy, ale to netrvalo dlouho. Ve 24. minutě skvěle uvolnil Sopr Loskota, ale ten opět ztroskotal na brankáři hostí. Další hezký hokejový moment byl k vidění ve 26. minutě, kdy Jor zpoza branky uvolnil Polesného, ale ani ten si na Bílka nepřišel. Ve 28.minutě Zuziak vystrašil Závorku střelou zpoza obránce, ale i on jeho pokus zlikvidoval. Další branka padla ve 32. minutě, když Loskot zpoza branky poslal puk Soprovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě - 3:0. Na druhé straně byl Sailer úplně sám před Závorkou, ale ten jeho dva po sobě jdoucí pokusy zázračně zlikvidoval. V závěru třetiny měl další šanci Baníku Nový.
Domácí začali třetí třetinu oslabením, ale zahráli je skvěle, ubránili se a hned z trestné lavice Polesný uháněl do brejku, ale Bílek včas vyjel puk vypíchl. Začalo se přitvrzovat v osobních soubojích, ale rozhodčí Šindler hru pustil a tak bylo k vidění několik tvrdých zákroků. Ve 46. minutě Byl Loskot opět v dobré střelecké pozici mezi kruhy, ale ani tentokráte neuspěl. V 51. minutě opět Loskot, tentokráte s Formánkem, zaútočil, uvolnil svého spoluhráče, ale ten nadvakrát Bílka nepřekonal.
Třetiny 2:0, 1:0, 0:0. Branky: 16. Polesný (Nerad), 18. Mudra (Polesný, Nerad), 32. Sopr (Loskot). Vyloučení 4:10, využití 1:0. Rozhodčí: Šindler - Gerát, Merc. Diváci: 623.
Sestava domácích: Závorka – Nerad, Diblík, Ozom, Šťourač, Děkan, Pavlas – Polesný, Jor, Mudra – Loskot, Formánek, Sopr – Kašpar, Nový, Vrba – Račanský. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava hostů: Bílek – Tůma, Woš, Mouka, Zenk, Černý, Kosejk – Šrek, Novák, Wágner – Neč, Hnátek, Tintěra – Hanzl, Sailer, Zuziak – Krob. Trenér: Pour.