Baník vyhrál vysoko podruhé za sebou

SOKOLOV - Skvělé představení připravili hokejisté Baníku Sokolov svým fanouškům v utkání proti pražské Kobře.

29.10.2007

Útočník Soukup střílí další gól do sítě Kobry.Foto: J. Radoš

Sobotní utkání hokejistů Baníku Sokolov s pražskou Kobrou se muselo divákům líbit, neboť tolik branek už dlouho na domácím ledě neviděli. Domácí toto utkání zvládli skvěle a byli po celé utkání ve všech směrech jasně lepším týmem.

HC Baník Sokolov - HC Kobra Praha 10:2

Úvod utkání domácím vyšel parádně a už ve 4. minutě Zdeněk Sopr zatáhl po levé straně puk do útočného pásma a přes jednoho obránce hostí přesně uvolnil Václava Dobřemysla, který pak již střílel do napůl odkryté branky hostí - 1:0. O chvilku později byl v šanci Polesný, ale neuspěl. První domácí přesilovku v 9. minutě Baník využil, když Polesný uvolnil Nového, který zamířil přesně - 2:0. Hosté se nestačili ani pořádně rozkoukat a na začátku 11. minuty Formánek zvyšoval už na 3:0. Hosté reagovali oddechovým časem, ale ani ten jim příliš nepomohl. V 16. minutě fauloval Černý a domácí dnes svou druhou přesilovku opět využili. Petr Kukla poslal domácí už do čtyřbrankového vedení. To ale nebylo v první třetině všechno. Ve 20. minutě vstřelil pátou branku Nový, který sebral Matouškem vyražený puk, objel s ním branku a pohodlně zasunul puk do jeho opuštěné svatyně - 5:0. Stínem první třetiny byl hrubý faul Honce na domácího Vrbu, v jehož obličeji se objevil krvavý šrám. Rozhodčí tento zákrok odměnil trestem 5 minut plus do konce utkání. Vrbovo místo na ledě následně zaujal Mudra.
Druhou třetinu domácí začali dlouhou přesilovkou, ale hráli ji ve velmi vlažném tempu. Až ve 44. minutě udeřili a opět zužitkovali početní převahu na ledě, když opět přesně mířil Petr Kukla - 6:0. O necelé dvě minuty později přidal další branku Sopr, a bylo to už 7:0. O další dvě minuty později korigoval hrozivý stav pro hosty Paris, který střelou zpoza obránce poslal puk mezi nohy Schafhausera - 7:1. Minutu poté ale Pavlas po individuální akci opět za domácí skóroval, upravil na 8:1 a vyhnal Macháčka na střídačku. Jeho místo v brance hostí tak zaujal Purnoch. Ve 36. minutě dostali domácí opět šanci hrát přesilovku a opět ji dokázali využít. Petr Kukla potřetí skóroval a posunul ukazatel skóre na 9:1. Ve 38. minutě šel na trestnou lavici domácí Sopr a domácí se měli bránit. Opak byl ale pravdou, jelikož Soukup obral hráče hostí o puk, projel s ním celé kluziště a zavěsil - 10:1.
Do třetí třetiny už nenastoupil Petr Kukla, jelikož musí šetřit poraněná třísla, a tak za něj naskočil Kašpar. Domácí v této části hry už hráli velmi uvolněně a plně kontrolovali dobře rozehraný zápas. I nadále si ale dokázali vypracovat vyložené pozice, jako ve 41. minutě Kašpar nebo ve 49. minutě sólový nájezd Jora. Vstřelit branku už ale dokázali jen hosté, a to Weindlichem v 53.minutě, který tak upravil na konečných 10:2. Domácí měli ale následně další šance, jmenovitě například v 59. minutě Dobřemysl, ale úspěšní již nebyli.
Sokolovští hokejisté ukázali domácím fanouškům, že hokej hrát umí, a odměnili je i vysokým počtem vstřelených branek.
Třetiny 5:0, 5:1, 0:1. Branky: 4. Dobřemysl (Sopr, Nerad), 9. Nový (Polesný), 11. Formánek, 17. Kukla (Polesný), 20. Nový, 24. Kukla (Polesný), 26. Sopr (Dobřemysl), 29. Pavlas, 37. Kukla (Dobřemysl), 40. Soukup – 28. Paris (Bárta), 53. Weindlich. Vyloučení 4:7 (navíc Honc 5 minut + do konce utkání), využití 4:0, oslabení: 1:0. Rozhodčí: R. Svoboda - Jelínek, Šmíd. Diváci: 655.
Sestava Baníku: Schafhauser – Nerad, Loskot, Diblík, Děkan, Pavlas, Ozom – Polesný, Kukla (41. Kašpar), Nový – Sopr, Jor, Dobřemysl – Vrba (21. Mudra), Soukup, Formánek. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava Kobry: Matoušek (29. Purnoch) – Honc, Černý, Němeček, Banič, Urbanec, Weindlich, Cerha – Bárta, Žáček, Paris – Knotek, Čurda, Georgiev – Langmaier, Novák, Šeba – Jakerle, Knotek. Trenér: Šeba.

29.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 35 000 Kč Elektromechanici AUTOELEKTRIKÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: AUTOELEKTRIKÁŘ, Kontakt: pí Plecitá Žaneta, tel.: 703 347 600 (7:00 - 15:00h.), e-mail: personalistika@ligneta.cz, , Praxe v oboru, šikovný, pečlivý, s aktivním zájmem.. Pracoviště: Ligneta servis s.r.o - 001, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Žaneta Plecitá, +420 703 347 600. Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 100 Kč Brusiči nástrojů a kovů Brusič - rovnač. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 105 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče : , - telefonicky : Po - Pá - 6:00 - 13:30 352 370 314/352 370 335/ 603 149 867, - osobně : BFG Czech s.r.o. Libavské Údolí 44 od 6:00 - 13:30, , Zaměstnanecké výhody:, - Příspěvek na cestovné, - stravenky. Pracoviště: Bfg czech s.r.o., 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Libuše Chmeliczková, +420 352 370 335. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební mistr 30 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Mistr stavební výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Upřesňující informace:, - praxe v oblasti truhlárna, armovna, betonárna výhodovu, - praxe stavbyvedoucího - výhodou, - řízení lidí - výhodou, , Zaměstnanecké výhody:, - 5 týdnů dovolené, -13. plat ve výši základní mzdy, - příspěvek na PP až 3000,- Kč/měs., - příspěvek na obědy, , Způsob kontaktu:, - e-mailem - prace@liapor.cz, - telefonicky - 352 324 454. Pracoviště: Lias vintířov, lehký stavební materiál k. s., 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Věra Milotová, +420 352 324 454. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 18 000 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Prohlížečka - kontrola kvality. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob hlášení uchazečů:, - e-mailem zasílat životopisy na hana.maresova@sametex.cz, , Kontaktní osoba: Hana Marešová 352 521 101, , Upřesňující informace:, , Prvotní kontakt: , - osobně na adresu Kraslice, Čs.armády 830, pondělí 10.00 - 11.00 hodin u paní Marešové, e-mailem, telefonicky 352 521 101, , Pracovní doba:, 06.00 - 14.00 hodin, 14.00 - 22.00 hodin, 22.00 - 06.00 hodin, , Nabízíme: , - stravenky, bezúroční pujčku, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na relaxaci, výhodný telefonní tarif, , Místo výkonu práce:, - Čs. armády 830, Kraslice. Pracoviště: Sametex, spol. s r. o., Čs. armády, č.p. 830, 358 01 Kraslice. Informace: Hana Marešová, +420 352 521 101.

Neporažené Karlovarsko vyzve v míčovce Fatru Zlín

Derby na severu Energii nevyšlo

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.