Baník vyhrál vysoko podruhé za sebou

SOKOLOV - Skvělé představení připravili hokejisté Baníku Sokolov svým fanouškům v utkání proti pražské Kobře.

29.10.2007

Útočník Soukup střílí další gól do sítě Kobry.Foto: J. Radoš

Sobotní utkání hokejistů Baníku Sokolov s pražskou Kobrou se muselo divákům líbit, neboť tolik branek už dlouho na domácím ledě neviděli. Domácí toto utkání zvládli skvěle a byli po celé utkání ve všech směrech jasně lepším týmem.

HC Baník Sokolov - HC Kobra Praha 10:2

Úvod utkání domácím vyšel parádně a už ve 4. minutě Zdeněk Sopr zatáhl po levé straně puk do útočného pásma a přes jednoho obránce hostí přesně uvolnil Václava Dobřemysla, který pak již střílel do napůl odkryté branky hostí - 1:0. O chvilku později byl v šanci Polesný, ale neuspěl. První domácí přesilovku v 9. minutě Baník využil, když Polesný uvolnil Nového, který zamířil přesně - 2:0. Hosté se nestačili ani pořádně rozkoukat a na začátku 11. minuty Formánek zvyšoval už na 3:0. Hosté reagovali oddechovým časem, ale ani ten jim příliš nepomohl. V 16. minutě fauloval Černý a domácí dnes svou druhou přesilovku opět využili. Petr Kukla poslal domácí už do čtyřbrankového vedení. To ale nebylo v první třetině všechno. Ve 20. minutě vstřelil pátou branku Nový, který sebral Matouškem vyražený puk, objel s ním branku a pohodlně zasunul puk do jeho opuštěné svatyně - 5:0. Stínem první třetiny byl hrubý faul Honce na domácího Vrbu, v jehož obličeji se objevil krvavý šrám. Rozhodčí tento zákrok odměnil trestem 5 minut plus do konce utkání. Vrbovo místo na ledě následně zaujal Mudra.
Druhou třetinu domácí začali dlouhou přesilovkou, ale hráli ji ve velmi vlažném tempu. Až ve 44. minutě udeřili a opět zužitkovali početní převahu na ledě, když opět přesně mířil Petr Kukla - 6:0. O necelé dvě minuty později přidal další branku Sopr, a bylo to už 7:0. O další dvě minuty později korigoval hrozivý stav pro hosty Paris, který střelou zpoza obránce poslal puk mezi nohy Schafhausera - 7:1. Minutu poté ale Pavlas po individuální akci opět za domácí skóroval, upravil na 8:1 a vyhnal Macháčka na střídačku. Jeho místo v brance hostí tak zaujal Purnoch. Ve 36. minutě dostali domácí opět šanci hrát přesilovku a opět ji dokázali využít. Petr Kukla potřetí skóroval a posunul ukazatel skóre na 9:1. Ve 38. minutě šel na trestnou lavici domácí Sopr a domácí se měli bránit. Opak byl ale pravdou, jelikož Soukup obral hráče hostí o puk, projel s ním celé kluziště a zavěsil - 10:1.
Do třetí třetiny už nenastoupil Petr Kukla, jelikož musí šetřit poraněná třísla, a tak za něj naskočil Kašpar. Domácí v této části hry už hráli velmi uvolněně a plně kontrolovali dobře rozehraný zápas. I nadále si ale dokázali vypracovat vyložené pozice, jako ve 41. minutě Kašpar nebo ve 49. minutě sólový nájezd Jora. Vstřelit branku už ale dokázali jen hosté, a to Weindlichem v 53.minutě, který tak upravil na konečných 10:2. Domácí měli ale následně další šance, jmenovitě například v 59. minutě Dobřemysl, ale úspěšní již nebyli.
Sokolovští hokejisté ukázali domácím fanouškům, že hokej hrát umí, a odměnili je i vysokým počtem vstřelených branek.
Třetiny 5:0, 5:1, 0:1. Branky: 4. Dobřemysl (Sopr, Nerad), 9. Nový (Polesný), 11. Formánek, 17. Kukla (Polesný), 20. Nový, 24. Kukla (Polesný), 26. Sopr (Dobřemysl), 29. Pavlas, 37. Kukla (Dobřemysl), 40. Soukup – 28. Paris (Bárta), 53. Weindlich. Vyloučení 4:7 (navíc Honc 5 minut + do konce utkání), využití 4:0, oslabení: 1:0. Rozhodčí: R. Svoboda - Jelínek, Šmíd. Diváci: 655.
Sestava Baníku: Schafhauser – Nerad, Loskot, Diblík, Děkan, Pavlas, Ozom – Polesný, Kukla (41. Kašpar), Nový – Sopr, Jor, Dobřemysl – Vrba (21. Mudra), Soukup, Formánek. Trenéři: Potužník, Suchopár.
Sestava Kobry: Matoušek (29. Purnoch) – Honc, Černý, Němeček, Banič, Urbanec, Weindlich, Cerha – Bárta, Žáček, Paris – Knotek, Čurda, Georgiev – Langmaier, Novák, Šeba – Jakerle, Knotek. Trenér: Šeba.

29.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky p. Roman Jirka 728 619 308 Po-Pá 08:00-18:00 hodin, , Upřesňující informace:, - vyučen v oboru, - praxe 2 roky, - zručnost, provádění kvalitní práce, - zateplování fasád, zdění příček Ytong, štukové omítky, , Pracovní doba: 07:00-16:30 hodin, , Zaměstnanecké výhody: prémie, dovoz a odvoz zaměstnance na místo práce, , Místo výkonu práce: Sokolovsko a v rámci působnosti. Pracoviště: Roman jirka, Dvořákova, č.p. 89, 356 01 Sokolov 1. Informace: Roman Jirka, +420 728 619 308.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 100 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Referent odboru dopravy Městského úřadu Kraslice, agenda registru vozidel, vydávání dokladů k vozidlům a posuzování technické způsobilosti vozidel. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Podmínkou přihlášení do výběrového řízení je podání PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY se všemi náležitostmi do 29.6.2018 na Městský úřad Kraslice., Bližší informace uchazeči naleznou na www.kraslice.cz v sekci Úřední deska MěÚ Kraslice.. Pracoviště: Město kraslice, nám. 28. října, č.p. 1438, 358 01 Kraslice. Informace: Petra, DiS. Chlubnová, +420 352 370 420.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč

Zubní lékaři bez specializace Lékař - stomatolog. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky p.Kadilaková I. 734 640 451 08:00-15:00 hodin, - e-mailem: kadilakova@nemosambulance.cz, , Upřesňující informace: vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta, stomatologická specializace , , Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 dnů pracovního volna, , Pracovní doba: 07:30-16:00 hodin, , Místo výkonu práce: stomatologická ordinace, Karlovarský kraj. Pracoviště: Nemos ambulance s.r.o. -002, Slovenská, č.p. 545, 356 01 Sokolov 1. Informace: Iva Kadilaková, +420 734 640 451.

Stavebnictví - Stavebnictví Betonáři, železobetonáři 17 000 Kč

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Betonář, železář. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Místo výkonu práce: Vintířov č.p. 176, , Požadavky: vyučení v oboru, Výhodou: vazačské a jeřábnické zkoušky, , Způsob kontaktu uchazečů: osobně, e-mailem, tekefonicky: pí Bc. Věra Milotová, tel.: 352 324 454, milotova@liapor.cz. Pracoviště: Lias vintířov, lehký stavební materiál k. s., 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Věra Milotová, +420 352 324 454.

Dům dětí a mládeže v Ostrově na Karlovarsku.