Vřesová s Mattonkou remizovala

SOKOLOV - Tradiční derby mezi hokejisty Vřesové a Mattoni skončilo nerozhodně. Blíže k výhře měli domácí, ale vyrovnávací branku inkasovali v závěrečnépower-play hostů.

23.1.2008 1

Brankář Csipka musel řešit několik ošemetných situací.Foto: J. Radoš

Po čtrnáctidenní zápasové pauze se na zimním stadionu v Sokolově odehrálo očekávané derby krajské ligy mužů v ledním hokeji mezi Vřesovou a Mattonkou.
A právě ona pauza jako by napověděla, že to nebude zápas vyznačující se pohybem a aktivní hrou obou mužstev. Úvod utkání patřil hostům z Ostrova, kteří využili nabízené gólové příležitosti a tak první třetina skončila 1:3 z pohledu domácích.
Druhá třetina byla vyrovnaná jak na góly, tak i na nabízené šance a tak i výsledek třetiny odpovídá 1:1. Do třetí třetiny vstoupili domácí jako vyměnění, ovládli hru a podařil se jim obrat v utkání až na stav 5:4, který trval až do poslední minuty zápasu. Hosté si vzali oddechový čas a samozřejmě zkusili power play, která jim deset sekund před koncem utkání vyšla a srovnali na konečných 5:5.
HC PK Vřesová – HC Mattoni Ostrov 5:5 (1:3, 1:1, 3:1). Sestava domácích: Csipka – Šafář, Galeja, Szabo, T. Rozsypal – T. Anderle, Koněvalík, Beran, J. Novák, T. Borolič, Bodák, Šnicer, Pašek, Pazour. Branky domácích: Šafář, Galeja, Koněvalík, Bodák, Beran. Asistence: Anderle 2, T. Borolič.

Autor: Roman Macek

23.1.2008 VSTUP DO DISKUSE 1

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

POI ve své nebezpečné ohnivé formě.

Cirkusák, který nepotřebuje šapitó

Hledá se Talent města Nové Sedlo „Zlaté srdce“

Nové Sedlo – Je tu velká šance pro ty, kteří rádi píší, přednáší, hrají divadlo, zpívají nebo třeba ovládají hru na hudební nástroj.

Prodavačka sebrala peněženku na paletě, zmizelo z ní 10 tisíc

Kraslice – Z prodavačky v jednom z kraslických supermarketů se vyklubala zlodějka.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.