Krajský přebor v ledním hokeji pokračoval mezi svátky zápasem Vřesové v Chebu, kam přijelo mužstvo Vřesové rozdat si to o průběžné první místo v tabulce.
Tak jako vždy, když se potkají tyto soupeři bylo jasné, že to bude velmi vyhecované utkání. Úvodní třetina se vyznačovala solidním pohybem obou mužstev, kdy domácím patřil začátek první třetiny a hostům zase závěr. Proto se šlo do šaten za stavu 2:2. Druhá třetina patřila hostům,kteří zvýšili skóre a domácí pouze dotahovali. Nicméně stav po druhé přestávce byl 4:4. Ve třetí třetině hosté udělali několik hrubých chyb, které soupeř potrestal a získal tak rozhodující náskok dvou gólů. Ani dvouminutová závěrečná power play nezabránila porážce hostů z Vřesové.
HC Cheb 2001 – HC PK Vřesová 7:5 (2:2, 2:2, 3:1). Sestava: Špírek – Šafář, T. Rozsypal, Szabo – Anderle, Koněvalík, Šnicer – Beran, T. Borolič, V. Borolič, Pašek. Branky: Borolič 2, Koněvalík, Anderle, Beran. Asistence: Beran, Pašek, Szabo, Koněvalík, Šafář.