Ve značně improvizované sestavě odjeli Baníkovci k utkání 32. kola základní části II. ligy na led druhého celku skupiny střed“ do Benátek nad Jizerou. Tam však baníkovci neuspěli a domů si přivezli sedmibrankový příděl.

HC Benátky -HC Baník Sokolov 7:1

Mužstvo odcestovalo k utkání bez Tomse, Pavlase, Polesného, Dobřemysla, Děkana a Soukupa, a tak se trenéři rozhodli doplnit soupisku mladými adepty pro příští sezónu. Vstup do prvního dějství měli sokolovští celkem dobrý a několikrát ohrozili pěknými akcemi branku soupeře. Paradoxně to byli ovšem domácí, kteří se v páté minutě střelou od modré ujali vedení, když střílel obránce Tondr. Obě mužstva dobře bruslila, hra měla spád, několik šancí se objevilo na obou stranách, ale po souhře domácího Maříka s Jakešem skórovali v desáté minutě opět domácí - 2:0. V těchto momentech utkání byla škoda některých neproměněných šancí Baníku, když velmi aktivní v tomto směru byli hlavně Zucker a Kukla. Za tohoto stavu se tedy odcházelo do šaten.
Druhá třetina se odehrávala ve své první polovině především ve středním pásmu, obě mužstva dobře bránila a vyložených šancí bylo méně na jedné i druhé straně. Jedinou pěknou akci v těchto minutách využili hosté, když po přihrávce Formánka skóroval ostrostřelec Kukla. Ve 31. minutě hráli domácí přesilovou hru a poradili si sní velmi dobře, když po asistenci Nedbala zakončoval Rybecký. Ve 36. minutě využili domácí brejkové situace dva na jednoho a na 4:1 zvýšil Weiss.
Třetí třetina se v podstatě nesla v duchu druhé, i když více ze hry měli domácí. Baníkovci měli sice několik příležitostí, z nichž největší měli Zucker a Kukla, ten nastřelil tyč soupeřovy branky. Už to vypadalo, že si Baník od silného soupeře přijatelný výsledek, ale nekoncentrovanost v závěrečných minutách přinesla domácím další tři branky, když poslední padla pět vteřin před koncem utkání a domácí tak využili druhou přesilovou hru.
Třetiny 2:0, 2:1, 3:0. Branky: 4:50 Tondr (Kadeřábek),9:35 Mařík (Jakeš), 30:16 Rybecký (Nedbal), 35:49 Weiss (Svoboda), 55:30 Weiss (Zajíček), 56:19 Mařík (Kocman), 59:55 Tondr (Nedbal) – 25:49 Kukla (Formánek). Vyloučení 6:9, navíc domácí Gajda 5 minut + do konce utkání a sokolovský Diblík 10 minut OT. Využití 2:0. Rozhodčí: Hrubý – Žídek, Prokop. Diváci: 250.
Sestava domácích: Hanousek – Svoboda, Nedbal Cuník, Tondr, Ton, Klouček, Klaban, Gajda – Zajíček, Kristek, Jakeš – Skořepa, Malý, Kadeřábek – Rybecký, Kocman, Macha– Kubišta, Weiss, Mařík. Trenéři: Luděk Škaloud.
Sestava hostů: Schafhauser – Loskot, Pech, Diblík, Van Waardenburg, Ozom, Říha – Sopr, Veverka, Nový – Kukla, Zucker, Formánek – Jor, Vrba, Račanský – Kašpar, Pfister, Slovák. Trenéř: Karel Potužník.