Druhou porážku v řadě si na své konto připsali hokejisté HC Baník Sokolov. Ti v utkání 18. kola II. ligy nestačili na jablonecké Vlky, kteří vyhráli gólem v poslední minutě.

HC Baník Sokolov3
HC Vlci Jablonec 4

Do utkání již nastoupili Polesný, Jor i Rybár. Ten ale okamžitě odstoupil pro bolesti zad a tak do bojů vůbec nezasáhl. Úvod utkání byl z obou stran opatrný a čekalo se na první chybu jednoho z týmů. Domácí měli na začátku 4. minuty šanci hrát přesilovku a Sopr se dostal i do výborné střelecké pozice, ale ležícího Krase překonat nedokázal. V 9. minutě faulovali opět hosté a domácí měli druhou šanci udeřit v přesilovce. Tu po minutě hry využili, když Petr Polesný střelou prakticky z nulového úhlu překonal brankáře hostí a poslal domácí do vedení - 1:0. Pak hráli přesilovku hosté, ale uděřili až po jejím uplynutí. Po zmatku před domácí brankou se nejlépe zorientoval Burkoň a chladnokrevně Závorku prostřelil - 1:1. O chvilku později si domácí opět vypracovali slibnou šanci, ale Nový vyslal puk jen do dobře postaveného Krause. Na konci 13. minuty šel Veverka na trestnou lavici, ale byli to právě domácí, kteří si vypracovali další šanci. Soukup byl úplně sám před Krausem, ale nedokázal úspěšně zakončit. V 18. minutě byl ve vyložené šanci zase Polesný, ale pálil opět jen mimo. Následovali dva pokusy Loskota, ale ani ty neskončily brankou.
Druhou třetinu začali domácí dobře. Sopr u hrazení vybojoval puk, posunul jej na Soukupa,ten si z gólmanem hostí poradil a poslal domácí opět do vedení - 2:1. Ve 24. minutě při vlastním oslabení ujížděl úplně sám na Krause domácí Sopr, ale branku hostí jen přestřelil. Na druhé straně po perfektní kombinaci zakončoval Divíšek a bylo opět vyrovnáno - 2:2. Domácí pak měli několik šancí hrát v přesilovce, ani jednu nevyužili. To hosté ve 36. minutě svou přesilovku využili a po přesné kombinaci zakončoval přesně Bárta - 2:3.
Ve třetí třetině měli domácí opět několikrát po sobě možnost hrát přesilovku, ale nebyli vůbec nebezpeční. Vůbec jim nevycházela kombinace a tak domácí trenéři začali míchat sestavou. Hosté, ale hráli velmi účelně, kdy jen pozorně bránili a čekali na svou šanci a rychlý brejk. Domácím se jejich obranný val, ale překonat nakonec podařilo. V 52. minutě po pěkné kombinaci skóroval do odkryté branky hostí Zdeněk Sopr a vykřesal bodovou naději pro domácí - 3:3. O minutu později mohl domácí do vedení poslat jejich kapitán Veverka, ale z pozice mezi kruhy pálil jen do Krause. V 54. minutě se do samostatného nájezdu dostal jablonecký Burkoň, ale Závorka jeho blafák prokouknul a skórovat jej nenechal. Když už to vypadalo na prodloužení, tak udělali domácí v poslední minutě ve svém obranném pásmu při vlastní rozehrávce obrovskou hrubku a jablonecký Divíšek ji potrestal, když se trefil přesně a upravil tak konečné skóre na 3:4.
Další utkání hraje Baník už ve středu, kdy na domácím ledě předehrává své utkání s Litoměřicemi.
Třetiny 1:1, 1:2, 1:1. Branky: 10. Polesný (Jor), 21. Soukup (Sopr), 52. Sopr (Soukup, Dobřemysl) – 12. Burkoň (Svoboda, Lepka), 25. Divíšek (Šulc), 36. Bárta (Šesták, Nevyhoštěný), 60. Divíšek (Pabiška, Šesták). Vyloučení 7:9, využití 1:1. Rozhodčí: Petružálek - Sichrovský, Rozlílek. Diváci: 624.
Sestava Baníku: Závorka – Nerad, Loskot, Mudra, Ozom, Děkan, Pavlas, Pech – Nový, Veverka, Polesný – Sopr, Soukup, Dobřemysl – Kašpar, Formánek, Jor – Račanský. Trenéři: Potužník, Suchopár
Sestava Vlků: Kraus – Ulrych, Špak, Vorel, Mrkvička, Duda, Chládek – Pabiška, Divíšek, Šulc – Nevyhoštěný, Bárta, Šesták – Burkoň, Lepka, Svoboda. Trenér: Carvan.