Ve druhém utkání nadstavbové části sudá–lichá se hokejistům Sokolova na ledě silného Písku nedařilo. Až ve třetí třetině se baníkovci dočkali dvou gólů, ale to už jen stahovali pětibrankové manko.

IHC Písek -HC Baník Sokolov 5:2

V úvodu utkání se více zahřál sokolovský brankář Závorka, který si během 4. minuty poradil s pokusy Kicy a Slavíka. O něco více byli opticky lepší favorizovanější domácí, až v polovině 11. minuty měl šanci dravý Soukup, ale na brankáře Pinkase si nepřišel. Za minutu musel domácí gólman čelit dorážce Polesného. V 15. minutě zahrozil domácí Burkoň, jehož dobrá střela letěla jen těsně vedle branky Baníku. O dvě minuty později byl na dvě minuty vyloučen sokolovský útočník Kukla a domácí přesilovku využil po čtyřiceti vteřinách. Míka našel před bránou volného Svobodu, který bez přípravy poslal svou střelou Písek do vedení – 1:0. Závěr třetiny se odehrál před domácí brankou, ale baníkovci se gólově neprosadili.
Dvě minuty po zahájení druhé třetiny měl příležitost Jor, ale jeho pokus Pinkas chytil. Za další dvě minuty zkoušel štěstí Loskot, avšak i on neuspěl. Ve 25. minutě letěla tvrdá střela domácího Kořánka jen těsně nad. Pak přišel druhý gól domácích. Ve 26. minutě předvedli domácí hezkou, kombinační akci s golovou střelou Vondřicha na 2:0. Střelec druhé domácí branky o pouhé dvě minuty později vysunul do úniku Hovoru, který blafákem zvýšil už na rozdíl tří branek – 3:0. Na začátku 30. minuty spálil domácí tutovku Nikodém, ale o minutu později se Písek radoval počtvrté. Do šance se dostal obránce Vokatý a střelou mezi betony Závorky zvýšil na 4:0. To donutilo sokolovskou jedničku střídat a do branky šel Schafhauser. Ten se záhy prezentoval zákrokem proti střele Nikodéma. V poslední minutě druhé třetiny se do příležitosti dostal Vrba, ale proti Pinkasovi neuspěl.
Ani začátek poslední části hry nezačal pro baníkovce dobře a hned po úvodní minutě hry se trefil Mikeska na 5:0. O minut později měli hosté možnost hrát přesilovku, kterou zužitkoval kapitán Veverka na 5:1. Ve 48. minutě nastřelil tyčku sokolovské branky Kalečík, ale gól padl už jen na druhé straně, kdy se prosadil Pavlas na konečných 5:2. Na začátku 54. minuty se do dobré možnosti dostal Kukla, ale další branku Baníku nedal.
Třetiny 1:0, 3:0, 1:2. Branky: 18. Svoboda (Míka, Kořánek), 26. Vondřich (Nikodém, Filipi), 28. Hovora (Vondřich), 32. Vokatý (Mikeska), 42. Mikeska (Vokatý, Slavík) – 43. Veverka, 49. Pavlas (Kukla). Rozhodčí: Nečas – Ledinský, Sekula. Vyloučení 6:5.
Sestava domácích: Pinkas – Burkoň, Svoboda, Kalečík, Hauer, Kica, Míka, Hovora, Řehoř, Mikeska – Nikodém, Vondřich, Mošovský – Kořánek, Filipi, Vokatý – Kašpar, Slavík, Kříž.
Sestava hostů: Závorka (32. Schafhauser) – Pech, Loskot, Diblík, Ozom, Pavlas, Formánek – Polesný, Veverka, Nový – Soukup, Dobřemysl, Kukla – Jor, Vrba, Sopr.