Předkolo

HC Libavské Údolí B-  HC Falcons 5:4 (1:2, 1:2, 3:0). Velmi vyrovnané první utkání předkola svedlo proti sobě dva nejvýše nasazené týmy play-off. Lépe začali hosté, po dvou třetinách měli dvoubrankový náskok, o který ale v závěru duelu přišli, a dovolili domácím utkání otočit. Třetí tým po základní části Kynšperského poháru HC Falcons tak ve vyřazovacích bojích končí jako první.

Branky: Kalabza, Cabaj, Kejšar, Sýs P., Klokočník - Brožík, Vaněk, Kalina J., Belický

HC Tučňáci Cheb - HC Stars Chodov 8:1 (1:0, 4:1, 3:0). Ve druhém utkání předkola play-off se vypravily „hvězdy" z Chodova na zimní stadion do Chebu, kde si na ně počíhali domácí Tučňáci. Zápas probíhal po celou dobu v režii chebského celku, který nakročil do vyřazovacích bojů skvěle. První třetinu domácí vyhráli o gól, po druhé však již měli čtyřbrankový náskok, a o osudu duelu bylo rozhodnuto.

Branky: Votoupal Jak. 2, Pastorek 2, Najer, Valečka, Móro, Votoupal Ji. - Kocián.

Čtvrtfinále

HC Panthers - HC Renegades 7:5 (3:3, 2:2, 2:0).

Dvě nejhorší mužstva v základní části soutěže byla podle pravidel Kynšperského poháru nasazena rovnou do čtvrtfinále. Utkání bylo vyrovnané, s hodně šancemi na obou stranách. Až v poslední třetině rozhodli domácí o svém vítězství a posunuli se tak do semifinále play-off.

Branky: Vrána 4, Černý, Demeter, Žalud - Gabriel, Benda, Sebján, Smýkal, Šíma.