V sokolovském dresu se po zranění objevil Petr Nový a mosteckého Šulce a Kentoše doplnili karlovarští junioři Funk a Baar. Naopak chyběl Říha se Soukupem. Při zranění gólmana Jakubala se jal střežit branku Baníku Makarovič.

Hostům vyšla lépe první třetina. V 5. minutě je poslal do vedení zkušený Kajer. Ve 14. minutě zvýšil na 0:2 klatovský Valečka. Domácí se dostali ke slovu o necelou minutu později, když využili přesilovou hru Soprem, kterého nastřelil od modré čáry Šulc.

Další změna skóre byla na spadnutí na začátku druhé třetiny. Domácí však přesilové hře soupeře, včetně téměř dvouminutové 5 na 3, odolali. Početní výhodu v polovině třetiny dostali i Sokolovští. Ale tu nevyužili, naopak Makarovič musel likvidovat brejk Kocmana. A stejně si počínali baníkovci i při dvojnásobné přesilovce, při které přineslo vzrušení hlavně zranění Zemana, kterého tvrdě zasáhl kotoučem do obličeje Formánek, a klatovský bek musel putovat s vyraženými zuby do nemocnice. Ve 35. minutě se ještě otřela střela hostujícího Hošťálka o tyč domácí branky a šlo se po bezbrankové třetině do šaten.

I v závěrečné dvacetiminutovce se dále čekalo na vstřelenou branku a i přes přesilové situace obou týmů se znovu měnil stav až v 56. minutě, kdy se trefil hostující Hobl. V 57. minutě potom pečetil výhru Klatov Kocman. Domácí si vypracovali v poslední části hry několik závarů, ale branka Klatov pro ně byla víceméně zakletá.

HC Baník Sokolov – HC Maso Brejcha Klatovy 1:4 (1:2, 0:0, 0:2).

Branky: 15. Sopr (Šulc, Kašpar) – 5. Kajer (Baxa, Steiner), 14. Valečka, 56. Hobl (Steiner), 57. Kocman (Steiner).
Rozhodčí: Petružálek – Mašek, Fiala. Vyloučení: 9:11. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 406.
Sokolov: Makarovič (připraven Francisko) – Diblík, Funk, Šulc, Formánek, Mudra, T. Jakubal – Nový, Divíšek, Dobřemysl – Sopr, Carvan, Kašpar – Račanský, Kentoš, Baar. Trenér: Jan Michna
Klatovy: Štelmach (připraven Šproch) – Zeman, Mrázek, J. Kašpar, Valečka, Pouska, Baxa, Topinka, Kajer, Maxa, Vondryska, Hošťálek, Steiner, Setikovský, Hobl, Kocman, Pavliš, Čuban. Trenér: Radek Mužík.