HC BŘEZOVÁ - AH MEDVĚDI 1:3

Březovští nastoupili v nekompletní sestavě. Dres sice tentokrát oblékl Josef Rampa, ale v obraně mu chyběl další hráč s prvoligovými zkušenostmi, kapitán Milan Pech.

Ve vlažném tempu hraná první třetina duelu přinesla jedinou gólovou trefu. Tu obstaral již ve 4. minutě chebský kapitán Radek Ticháček. Další vzrušení vnesl do hry stejný hráč o pět minut později, když po rychlém protiútoku a přihrávce Lhotského napálil kotouč do horní části branky, ten se odrazil pravděpodobně od horní tyčky a vypadl mimo klec. Chebští hráči ale viděli gól, přestali hrát a věnovali se oslavě vstřelené branky. Rozhodčí, který sledoval situaci z bezprostřední blízkosti, upažil a vzápětí musel přerušit březovský protiútok na osamoceného brankáře Chebu. Za protesty ještě putoval na trestnou lavici s osobním desetiminutovým trestem chebský Michalec.
V závěru třetiny potom měli Březovští výhodu tří přesilových her. Nakonec sevřeli soupeře v jeho obranné třetině, o vyrovnání je ale připravila špatná střelecká muška.

Ve druhé části hry se hrál již mnohem svižnější hokej a také Březovští si v této části vyzkoušeli hru v oslabení. Celkem strávili na ledě 8 minut v nekompletní sestavě. V oslabení se jim také podařilo vyrovnat, když si střela Hradského od modré čáry našla ve změti hráčů cestu do chebské branky – 1:1. V polovině třetiny ale vrátil Medvědům vedení Josef Jánský, který si sjel mezi kruhy na zpětnou přihrávku Radka Ticháčka – 1:2.

Do poslední části hry nastoupili aktivněji hokejisté Březové, ale z dalších několika závarů nedokázali Truhláře v chebské brance překonat. Navíc po deseti minutách znovu zaúřadovali Medvědi, kteří zvýšili svůj náskok po další gólové střele Radka Ticháčka – 1:3. Ve zbytku zápasu Březová dále bojovala o vyrovnání, ale jediným výsledkem byla nastřelená tyčka chebské branky.

Branky: Hradský – R. Ticháček (Lhota), Josef Jánský (R. Ticháček), R. Ticháček (Brückner).
Vyloučení: 5:4 + Michalec (Cheb) OT 10 minut. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 15.
HC Březová: Veselý – Rampa, Šeliga, Kolář, Janů, Válka, Krytinář, Nováček, Peschel, Krása, Hradský, Mrázek.