HC BANÍK SOKOLOV - HC KLATOVY 2:3sn
třetiny: 0:0, 2:2, 0:0 – 0:1

V sokolovském dresu se objevil na ledě další hráč na zkoušku, znovu odchovanec plzeňského hokeje, útočník Martin Poustka, který se představil ve třetím útoku vedle Louthana a Nového. Utkání obou soupeřů se hrálo od úvodního buly tradičně od podlahy. Již v první třetině viděli diváci šest vyloučených, po třech na každé straně. Branky se však v první části hry nedočkali.

Na začátku druhé třetiny po akci Poustky prokázal v brankovišti důraz Louthan a vleže poslal Baník do vedení – 1:0. Po úvodní brance utkání se hra vrátila k další sérii vyloučení. Ve 26. minutě dostali hosté 1:19 minuty dlouhou výhodu přesilové hry pět na tři při vyloučení Kukly a Mudry, ale nedokázali dostat kotouč za záda dobře chytajícího Závorky. Výsledkem přesilovky tak byla pouze nastřelená tyč domácí branky klatovským Kuželíkem.

V polovině druhé třetiny měli hosté k dispozici znovu početní výhodu dvou mužů v poli. Tentokrát rovnou dvouminutovou při vyloučení Sopra a Kořínka. Baníkovci odolávali celou minutu, poté putoval na trestnou lavici za sekání hostující Kocman. Pokračující přesilovou hru čtyři na tři ale hosté využili Hoblem – 1:1. Ve 38. minutě přidal další branku Kepl a poslal tak hosty do vedení. Avšak pouze na necelou minutu. Ve 39. minutě zatáhl kotouč do třetiny Dobřemysl, Slámova střela se ještě neujala, ale na odražený puk si najel zpoza branky Mudra a srovnal stav utkání na 2:2.

Poslední třetina, přes několik šancí na obou stranách, již další branku nepřinesla. Po závěrečné siréně se ještě mužstva domluvila na samostatných nájezdech, ve kterých byli úspěšnější hosté. Rozhodující trefu zaznamenal Kocman.

Branky: 23. Louthan (Poustka), 39. Mudra (Sláma, Dobřemysl) – 32. Hobl (Kepl), 38. Kepl (Hobl, Čuban). Vyloučení: 9:8, využití: 0:1, oslabení: 0:0. Diváci: 200.

Baník Sokolov: Závorka – Kořínek, Hauer, Formánek, Mudra, Diblík, Říha – Kukla, Setíkovský, Soukup – Sopr, Dobřemysl, Sláma – Nový, Poustka, Louthan. Trenéři: Kanis, Carvan.

HC Klatovy: Halmoši, (Šproch) – Fiala, Kreuzman, Špiler, Plánička, Jimandl, Hochman, Straka, Babka, Kocman, Hobl, Kepl, Kuželík, Pavlis, Sýkora, Čuban. Trenér: Kořínek.