„Budeme se snažit hrát ze zabezpečené obrany. Je tam malé hřiště, takže to bude zase trochu jiné utkání, bude to hodně o osobních soubojích, z toho důvodu tam musíme hru zjednodušit. Zaměříme se také na přesilovky, bude jich tam zřejmě hodně," míní trenér Baníku Jaromír Carvan.

Ten, jak jsme avizovali, se bude muset obejít bez Romana Pražáka, který si s vykloubeným ramenem na tři až čtyři týdny od hokeje odpočine. Kdo zaujme jeho místo v prvním útoku? „Ještě nejsme úplně rozhodnutí, ale pravděpodobně naskočí, stejně jako v závěru utkání s Bílinou, Pavel Jakubal a někdo ze třetího útoku (Račanský, Csamango, Kašpar) se přesune do prvního," přibližuje dnešní složení týmu kouč Sokolova. Cíl utkání je však jasný. „Jedeme tam samozřejmě s pokorou, ale zároveň pro nějaké body," říká rezolutně Carvan.

Co soudí o duelu na Kobře útočník Baníku Jan Soukup? „Kobra má až na pár výjimek, přišli tam nějací hráči z Benešova, stejný tým jako loni. Musíme začít odzadu. Bude to vyrovnaný zápas, mohly by rozhodnout přesilovky," uzavírá levé křídlo sokolovského mužstva předzápasové úvahy.