Na ledě místních Vlků si svěřenci Jaromíra Carvana a Miroslav Diblíka ve 4. kole skupiny Západ připsali první porážku v soutěži.

„Utkání jsme začali špatně, v první třetině jsme měli pět vyloučených a nakonec jsme ji také prohráli 1:0," přibližuje první dvacetiminutovku kouč Baníku Jaromír Carvan.

Ve druhé třetině se ale jeho svěřenci zvedli a postupně otočili po brankách Sopra, Bouška a Dobřemysla skóre ve svůj prospěch na 2:3. Domácí však čtyřicet vteřin před druhou sirénou ještě srovnali na 3:3.

A závěrečná třetina se hostům znovu nevyvedla. „Byl to vyrovnaný zápas. Domácí se ve 45. minutě ujali trochu šťastným gólem vedení, my jsme potom hru otevřeli a dostali pátou branku," vrací se k rozhodujícímu momentu utkání Carvan. Baníkovci ještě v samotném závěru duelu zkoušeli štěstí při power play, ale neuspěli, naopak domácí uzavřeli skóre trefou do opuštěné sokolovské klece.

„Celkově jsme nesehráli moc dobrý zápas, ale porážka musela také přijít. Ve středu na domácím ledě proti celku Řisut chceme znovu vyhrát," má jasno Jaromír Carvan.

HC Vlci Jablonec  - HC Baník Sokolov 6:3 (1:0, 2:3, 3:0).

Branky:14. Mulač (Brokeč, Abraham), 23. Šulc (Brokeš, Abraham), 40. Brokeš (Zeman, Abraham), 45. Hájek (Brokeš, Mulač), 56. Mulač (Brokeš), 60. Stehno (Klement) 21. Sopr (Boušek, Vrtek), 24. Boušek (Sopr), 28. Dobřemysl (Boušek, Kocek).

Sokolov:Nechvátal (připraven Francisko) Zmeškal, Kocek, Kuncl, Formánek, Koblitz, Funk Račanský, Soukup, Dobřemysl Sopr, Vrtek, Boušek T. Jakubal, Csamango, Kašpar. trenéři: Carvan, Diblík.