První třetina přinesla na chrudimském zimáku několik šancí, ale tu největší promarnil v 19. minutě pardubický Michal Pochobradský, který nedokázal uklidit puk do odkryté klece Sokolova.

I druhé periodě kralovali brankáři. I když více práce měl tentokrát brankář Baníku Petr Hamalčík, když vychytal loženky z hokejek Marka Voželníka či Jakuba Koudelky. To na druhé straně měl brankář Pardubic David Honzík o trochu méně práce, ale nejvíce se zapotil při šanci sokolovského forvarda Martina Osmíka.

Střeleckou smůlu protrhl jako první v závěrečné dvacetiminutovce Sokolov. V 50. minutě Martin Osmík ujel po pravé straně a poslal puk za branku Pardubic, kde číhal Adam Křemen, který se následně obtočil okolo svatyně Dynama a poslal puk přesně k tyčce.

Hokejisté Sokolov prohráli s Jihlavou 1:3.
OBRAZEM: Sokolov v bitvě s Jihlavou neuspěl, rozhodla druhá třetina

V 54. minutě však záložní tým Pardubic dokázal vyrovnat, když se po střele z pravé strany dostal k Robinu Kaplanovi, který rychle poslal touš do odkryté části branky Hamalčíka. Z vyrovnání se však Dynamo neradovalo dlouho.

Ještě v téže minutě totiž vyrobil chybu domácí brankář Honzík, když poslal puk mezi kruhy k Tomáši Vracovskému, který z první poslal puk do horního rohu branky Pardubic.

Baník poté dorazil Dynamo v 58. minutě, kdy šli domácí do šesti, kdy Štěpán Csamango dostal puk do střední třetiny a od červené se trefil do prázdné branky Pardubic, čímž stvrdil výhru svého týmu.

HC Pardubice B – HC Baník Sokolov 1:3 (0:0, 0:0, 1:3). Branky a nahrávky: 54. Kaplan (Ligtah, Mikyska) – 50. Křemen (Šlechta, Osmík), 54. Vracovský (Vrdlovec, Csamango), 58. Csamango (Vrdlovec). Rozhodčí: Zavřel, Pilný – Maštalíř, Roischel. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 281. HC Dynamo Pardubice B: Honzík – Švec, Zdráhal, Tvrdík, Kubíček, Voženílek, Koudelka, Hebek – Hrníčko, Rákos, Žálčík – Urban, Pochobradský, Rouha – Kaplan, J. Mikyska, Lichtag – Paleček, Fiala, Kalužík. Trenér: Richard Král. HC Baník Sokolov: Hamalčík – Rulík, M. Rohan, Weinhold, Tureček, Klejna, Mlčák – Kofroň, Kverka, Vracovský – Vrdlovec, Csamango, Křemen – T. Rohan, Osmík, V. Adamec – D. Novotný, Šlechta. Trenér: Tomáš Mariška.