Skóre duelu otevřeli ve 13. minutě sokolovští hokejisté, když se prosadil po přihrávce Davida Novotného z dorážky Adam Křemen. V úvodní dvacetiminutovce již další branka nepadla a Baník si tak do druhé třetiny přenesl jednobrankový náskok.

Domácí se ale potkali ve druhé periodě s herním výpadkem mezi 26. a 29. minutou, když třikrát inkasovali. ve 26. minutě srovnal hostující Simon, který využil dobré přihrávky od Gardoně.

O jedenačtyřicet vteřin později už domácí prohrávali, protože se od mantinelu přesně trefil hostující útočník Labuzík. Ve 29. minutě si připsal druhou asistenci v zápase Gardoň, který byl zapojen v gólové akci Všetečky 1:3.

Za Baník se ještě do konce druhé třetiny trefil sedmnáctiletý Handl, pro kterého to byl nejen první gól v dresu Sokolova, ale také v seniorské kategorii vůbec.

Baníkovci se ve třetí třetině marně snažili o vyrovnání, kterého se nakonec nedočkali a tečku za zápasem udělal v 60. minutě na konečných 2:4 Brož, jenž dopravil kotouč do prázdné brány po přesném pasu Průžka.

Dnes čeká hokejisty Sokolova čtvrtý přípravný duel, ve kterém se představí opět v domácím prostředí, ve kterém vyzve od 18.00 hodin německý Regensburg.