Zavzpomínat na kamaráda, zasportovat si a pobavit se – to byly hlavní důvody uspořádání prvního ročníku hokejového turnaje Hrášek Cup.
Akce, kterou pořádal HC Cheb 2001, byla vzpomínkou na Jana Klímu (na snímku), bezvadného člověka, sportovce a maséra, který všechny nečekaně opustil loni v lednu.
Na zimním stadionu v Chebu se utkala mužstva HC Cheb 2001, bývalé hvězdy tohoto týmu a pak stará garda Sokolova. Právě Sokolovští pojali turnaj hodně prestižně, když porazili oba chebské celky 15:3 a 10:7. Chebští si to pak rozdali mezi sebou a šťastnější byli po výhře 11:9 současné hvězdy HC Cheb 2001.
Na ledě pak všechny týmy předváděly rychlé a kombinační akce, hodně na sebe tentokrát upozornili gólmané, kteří i přes obdržené branky svoje týmy podrželi.
Po slavnostním vyhlášení si všichni slíbili, že se tu za rok sejdou opět. Akce pak pokračovala v místním Eisbaru, kde účastníci zhlédli vzpomínkovou projekci fotografií Jana Klímy. Zábava pokračovala až do pozdních nočních hodin. Tak Honzíku, zase za rok!