Vrátil jste se po nemoci, céčko měl mezitím Jaromír Kverka, nedělalo mu problém vám ho vrátit?

Jarda se funkce kapitána zhostil skvěle. Moc mu za to děkuji. Ale Jardo, céčko je moje, pokud mi ho odpářeš, já si ho zpátky našiju!

K samotnému zápasu… 61 střel, neuvěřitelný počet, ovšem „pouze“ 4 branky…

Ano, z tolika střel musíme vsítit víc gólů, koncovka nás trápí celou sezonu.

V zádech neuvěřitelný Jan Bednář. Co vy osobně říkáte na jeho výkony? Je to druhý nejlepší gólman Evropy, podle oficiální skautovací organizace NHL.

Klobouk dolů před jeho výkony, navíc v jeho mladém věku. V loňské sezoně byl oporou v Karlových Varech teprve v 16 letech. To je neuvěřitelné. Má před sebou velkou budoucnost.

Dva body s Kadaní – považujete to vůbec za úspěch, vzhledem k postavení v tabulce?

Ať jsme v tabulce kdekoliv, chceme vyhrávat. Vážíme si každého bodu, ale jsme si samozřejmě vědomi toho, že s Kadaní jsme měli mít tři body.

Sledujete nějak dění ohledně uzavření Extraligy? Jaký na to máte názor? Také s ohledem na to, že Chance liga je nyní uzavřená …

Mám názor jako většina hráčů. Uzavření Extraligy je nesmysl.

K týmu se přidalo několik posil, jak zapadly do kabiny a koncepce hry?

Do naší kabiny zapadne každý. Jsme dobrá parta.

Nyní 4 zápasy na venkovních stadionech. Je vašim cílem 12 bodů, nebo jste víc při zemi a budete rádi za každý bod?

Naším cílem je vyhrát každý zápas, který nás čeká. Dál se nedíváme. Nyní nás čeká Jihlava, kterou bychom chtěli porazit a získat tři body.

Nejlépe může Baník skončit předposlední, máte ještě nějakou motivaci do dalších zápasů?

Nechceme skončit na poslední příčce, tudíž motivaci máme obrovskou. Každé utkání v lize je pro nás velkou zkušeností. Motivaci vážně máme.

Počet návštěvníků se také poněkud snižuje, vnímáte to nějak? Přece jen atmosféra v Sokolově byla dlouhodobě skvělá…

Vnímáme to už od začátku letošní sezony. Lidé ubyli. Ve sportu se divák chodí dívat na vítězství. S Kadaní byla atmosféra znovu skvělá a fanouškům za ni moc děkujeme!

Na sociálních sítích se hrne na tým kritika. Dotýká se vás to? Nebo to berete jako součást vaší práce a nějaké komentáře a názory vás nechávají chladnými?

Když hrajeme špatně a zápas se nám nepodaří, víme o tom. Pokud hrajeme dobře a vyhrajeme, také o tom víme. Stránka na facebooku je pro fanoušky, nikoliv pro nás hráče.