Domácí Baník čelil první přesilové hře Dukly již ve 40 vteřině zápasu. Přesto šel Sokolov do vedení, v 59. sekundě otevřel v oslabení skóre Švec. Jenže hosté dokázali ještě v téže početní výhodě srovnat Čachotským a v 10. minutě Fronkem překlopit další využitou početní výhodou stav na svou stranu.

V první třetině ještě stačil srovnat domácí Kadlec na 2:2, ve druhé části si ale Dukla v přesilové hře vzala jednobrankový náskok zpět Jiránkem a do konce prostřední dvacetiminutovky odskočit na 2:4 Strejčkem.

Baník měl v poslední třetině více ze hry, obrat se ale horníkům nezdařil. Naopak. Baník ještě dvakrát inkasoval. V 52. minutě z hole Pekra a v 60. minutě, znovu v oslabení, po trefě Fronka.

HC Baník Sokolov - HC Dukla Jihlava 2:6 (2:2, 0:2, 0:2).

Branky a nahrávky: 1. Švec (T. Rohan), 19. M. Kadlec – 2. Čachotský (Pekr, Fronk), 10. Fronk (Pekr, Čachotský), 32. Jiránek (Strejček, Illéš), 38. Strejček (M. Zadražil), 52. Pekr (T. Harkabus), 60. Fronk (Čachotský, Skořepa)

Sokolov: Cichoň  – J. Pohl, Poizl, Klejna, Kadeřávek, Kulhánek, A. Rulík, Houdek – Vracovský, Kverka (A), Osmík – Rymon, Vildumetz, M. Kadlec – Švec, T. Rohan (C), Vrána – Prymula, Hašek, Jiskra (A).
Jihlava: Jan Brož – Eliáš, D. Kolář (A), T. Černý, Strejček, Bilčík, A. Dvořák – Čachotský (A), Skořepa (C), Fronk – Jiránek, M. Zadražil, Illéš – T. Harkabus, Poletín, Pekr – T. Havránek, Lichanec, Chlubna.