V dalším kole Karlovarského zimního turnaje se fotbalová juniorka Baníku Sokolov střetla se svým divizním soupeřem z Rakovníka. Po bezbrankovém poločase se nakonec z výhry radoval soupeř.

SK Rakovník - FK Baník Sokolov B 2:0

První poločas byl oboustranně velmi kvalitní s vyrovnaným průběhem, místy měla juniorka navrch. V 8. minutě se uvolnil soupeř na levé straně, dokázal odcentrovat a do čisté šance se tak dostal útočník Rakovníka, jeho výborný pokus skvěle zlikvidoval brankář Dvořák. Rychlý protiútok juniorky ve čtyřech hráčích z 15. minuty zakončil střeleckým pokusem Zucker, brankáře však neprostřelil. Ve 26. minutě předvedla juniorka kombinaci, kterou zakončil střelou Kratochvíl, ale brankáře nepřekvapil. Ve 32. minutě dobře zakroutil trestný kop Kopřiva, ale branku soupeře těsně minul. Vyrovnaná partie pokračovala, juniorka byla pilnější ve vytváření nebezpečných situací. Do konce poločasu byly k vidění na obou stranách po jednom střeleckém pokusu, oba však mířily vedle. Na straně juniorky byl tento pokus připsán Svůrovi.
Druhý poločas byl ale o něčem jiném. Rakovník měl hned v úvodní části několik nebezpečných akcí, z jedné z nich se dokázal ujmout vedení. Úvod druhého poločasu patřil Rakovníku, hned několikrát se dostal do slibných šancí. Další nacvičená standardka soupeře z 52. minuty byla prvním varováním. V závěru této akce si Dvořák připisal další skvělý zákrok. Další šance soupeře v 61. minutě přišla z pravé strany, kdy přihrávku do čisté šance jen těsně minul rakovnický hráč. Přišla 64. minuta a v ní udělal rakovnický Majer z obrany juniorky statisty, prošel přes čtyři hráče a s přehledem umístil míč vedle brankáře Dvořáka na 0:1 V 70. minutě se mohlo skóre měnit ve prospěch juniorky, ale brejk trojice Čertík, Zucker a Kratochvíl do otevřené obrany skončil jen střelou, se kterou si brankář soupeře poradil. V té době juniorka vyvíjela tlak na soupeře, ale do další šance jí už Rakovník nepustil. V 72. minutě si po chybě obrany poradil se samostatným nájezdem brankář Dvořák. O minutu později byl soupeř opět v šanci, ale míč z jeho kopaček míří těsně vedle branky juniorky. Narážečka soupeře před šestnáctkou Baníku znamenala další nájezd na Dvořáka, který pokus vyrazil, ale odražený míč dorazil Isteník do branky na 0:2. Ve druhém poločase byly hráči z Rakovníka lepším a nebezpečnějším mužstvem a dokázali svou převahu vyjádřit i brankami.
Poločas 0:0. Branky: Majer, Isteník. Rozhodčí: Rousek, bez karet.
Sestava juniorky: V. Dvořák – Nápravník, Duben (58. Hucl), Gajdoš, Kopřiva – Koky (46. Vůjtěch), Kratochvíl, Svůra, Provazník – Zucker, Plch (46. Čertík).