HC Punkers Chodov -  HC Libavské Údolí „A" 2:4 (1:0, 1:1, 0:3). Páteční duel rozehráli lépe punkeři a po první třetině vedli 1:0. Ve druhé části ale Libáč začal zvyšovat své tempo, nejprve vyrovnal a ve třetí třetině již měl zápas pod kontrolou a otočil skóre.

Branky: Wojnar, Červenka - Bobčík 2, Kadeřábek, Trepák L.

HC Tučňáci Cheb - HC Libavské Údolí „B" 2:0 (0:0, 2:0, 0:0). Na led Tučňáků do Chebu zajížděl B tým Libavského Údolí. Zápas to byl od prvních minut vyrovnaný, i když v první třetině měli více gólových šancí hosté, branka nepadla. Ve druhé třetině se obraz hry otočil a padly i dvě branky, obě do sítě Libáče 2:0.

V poslední třetině už branka nepadla, a tak Libavské Údolí odjelo z Chebu s prázdnou.

Branky: Melichovský, Pastorek.

HC Berani Bernov-  HC Renegades 17:3 (5:0, 6:1, 6:2). Čtvrté utkání v řadě odehráli Bernovští na svém ledě v Nejdku, kde přivítali dalšího nováčka soutěže. Tým Renegades, hrající v červených dresech, přijel bojovat o první body.

V první třetině začali domácí urputným atakováním hostujícího brankáře, který kapituloval už po 30 sekundách hry. Bernovští borci postupně rozebrali hostující srdnatě bojující mužstvo.

Jen slabou útěchou byly tři vstřelené branky Renegades, Berani si utkání v klidu pohlídali a přidávají na svůj účet další vysoké vítězství.

Branky: Horák 4, Opatrný 3, Denk 3, Holý 2, Rejcha 2, Bachratý, Mlateček, Hotový  - Voves, Šíma, Knop.

HC Panthers Cheb - HC Stars Chodov 2:6 (0:3, 0:2, 2:1). Chebští „panteři" hráli své domácí utkání v Sokolově, protože jim zimní stadion v Chebu nedal hrací prostor. Do vedení se už v první minutě dostali Stars z Chodova a do konce třetiny zvýšili svůj náskok na 0:3. Ve druhé třetině přidali Chodováci ještě další dvě branky, a o vítězi bylo rozhodnuto. HC Stars si tak konečně připsali první body.

Branky: Loukota, Vrána - Schlosser 2, Brodský 2, Kravařík, Kocián.

HC Falcons - HC Hellfish Cheb 6:8 (2:2, 2:3, 2:3). Velká bitva se odehrála mezi Falcons a Hellfish na zimním stadionu v Sokolově. Zápas měl neskutečné tempa a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nebyla nouze ani o branky, 2:2 po první třetině, 4:5 po druhé. V závěrečné části hry potom Falcons dokázali srovnat ale Hellfish se dostali opět do vedení a na to už Falcons nenašli odpověď.

Branky: Brožík 2, Kalina J. 2, Bláha, Kalina T - Škarka 3, Podhrázský 2, Dus, Turek, Šigut.