Frenzelit - HC Libavské Údolí „A“ 2:6 (1:0, 0:1,1:5).

Na sokolovském zimním stadionu se hrál v pátek pohledný hokej. První třetinu vyhrál Frenzelit 1:0, ve druhé části se ale Libavskému Údolí podařilo srovnat stav. V závěrečné třetině se potom hostům podařil tah s přesunutím obránce Bobeniče do útoku, tam se zkušený borec rychle zorientoval a čtyřmi brankami zabezpečil výhru svého týmu.

Branky:Razvanovič, Bouda Bobenič 4, Jánošík, Trepák P.

Frenzelit: Bracek Špiler, Šlechta, Vyskočil, Bouda, Pazour, Poutník, Hanek, Martínek, Šperl, Razvanovič.

Libavské Údolí: Kotous Trepák L., Trepák P., Trepák L., Šebestýn, Petrák, Bobenič, Hanek, Jánošík, Hradský, Bobčík, Dančák.

Libavské Údolí „B“-  Berani Bernov 6:4 (2:1,1:0, 3:3).

Sobotní utkání v Sokolově proti sobě postavilo týmy z odlišných míst tabulky, první béčko Libavského Údolí a prozatím poslední Bernov. Na samotném dění na ledě to však znát nebylo. Libavské Údolí sice vedlo po dvou třetinách 3:1, ale třetí část začal Bernov velkým náporem a během deseti minut vyrovnal na 3:3.

Zdálo se, že utkání dokonce zvrátí ve svůj prospěch, jenže potom při nahození Třísky vyrobil chybu gólman Beranů Rojko a vedení se vrátilo na stranu Libavského Údolí. Lehce nabytý gól přinesl do domácích řad novou energii, a tak béčko s podporou výborně chytajícího Moravce dotáhlo zápas do vítězného konce.

Branky: Tříska 4, Omrai, Cabaj Sklenář 2, Mestl, Lubas.

Libavské Údolí: Moravec Klokočník, Veverka, Churáň M., Švejda, Cabaj, Omrai, Tříska, Churáň J., Cába, Krajčovič.

Bernov: Rojko Pařík, Mestl, Kalinič, Sklenář, Žáček, Zeman P., Zeman V., Lubas.

HCH Cheb - Kynšperk 7:2 (3:0, 2:2, 2:0).

V neděli hostil v Chebu domácí HCH celek Kynšperku, kterému se v posledních kolech vůbec nedaří. Duel začal náporem chebských hokejistů, kteří si v první třetině vytvořili tříbrankový náskok.

V prostřední části hry hosté sice srovnali hru, skóre však upravili pouze kosmeticky. Po dvou třetinách tak stále prohrávali o tři branky. V závěrečné třetině potom Chebští zvýšili své vedení na konečných 7:2.

Branky: Šmajda 4, Knapek, Račan, Uhl Dreisetl, Debreceni.

HCH: Uhrin Uhl, Šmajda, Ernest, Kreibich, Šátra, Račan, Černý, Petr, Kroupa, Zámečník, Knapek, Volek, Pluhař.

Kynšperk: Hamor Debreceni, Krautwurm, Ondráček R., Kronika, Loskot, Dreiseitl, Sacher, Prančl, Borecký, Štingl.

Další program:Brimstones-  Frenzelit (pátek, 20.30 hodin, ZS Cheb), Bernov -  Kynšperk (sobota, 19.00 hodin, ZS Nejdek), L. Údolí „A“ - HCH (neděle, 19.00 hodin, ZS Cheb).