HC Renegades - HC Falcons 2:4 (0:2, 2:1, 0:1). Zápas mezi Renegades a Falcons se předehrával už ve středu a úvod utkání patřil Falcons, kteří dokázali využít úvodní tlak a dvakrát skórovat. Renegades ale přidali a během druhé třetiny zápas srovnali na 2:2. Bohužel v úplném závěru opět inkasovali, a tak se šlo do poslední třetiny za stavu 2:3. Závěrečná část se hrála ve vysokém tempu a oba týmy měly řadu gólových šancí, nakonec se ujala pouze jedna, a to do sítě Renegades, a tak zápas skončil vítězstvím Falcons.

Branky: Roth, Seidl -  Kalina T. 2, Mitáček, Kalina J.

HC Libavské Údolí „A" - HC Stars Chodov 7:0 (3:0, 4:0, 0:0). Áčko Libavského Údolí mělo na programu hned dvě utkání, první v pátek proti Stars Chodov. V tom od prvních minut ovládalo hru a střílelo branky. První třetinu Libáč vyhrál 3:0, ve druhé přidal další čtyři góly, a o vítězi bylo rozhodnuto. V poslední části už Libáč šetřil síly na další utkání, přesto nenechal dát Stars ani čestnou branku a bral výhru 7:0.

Branky: Bobčík 2, Petrák 2, Krycner, Štoll, Šetele

HC Tučňáci Cheb - HC Libavské Údolí „A" 3:10 (2:2, 1:5, 0:3). Ke druhému zápasu zajíždělo áčko Libavského Údolí do Chebu, kde nastoupilo proti Tučňákům. Domácí sužovala velká marodka a proti plné sestavě Libáče se nedokázali dlouho držet. První třetina sice skončila 2:2, ale od druhé už hru ovládli hosté a vypracovali si vedení 7:3. Ve třetí části Libavské Údolí ještě přidalo tři branky, a tak si z víkendového dvojzápasu připsalo plný počet bodů, když nastřílelo sedmnáct branek a obdrželo pouze tři. Na play-off tak zřejmě bude áčko Libáče perfektně připravené.

Branky: Melichovský 2, Zakrzewsky - Petrák 7, Štoll, Trepák P., Trepák L.

HC Lipani Aš - HC Punkers Chodov 2:4 (1:1, 1:1, 0:2). Lipani z Aše přivítali v Chebu tým Punkers Chodov. V úvodní třetině se hrálo z obou stran dost aktivně. První se dokázali prosadit Punkeři, ale Lipani bleskově srovnali. Ve druhé části to bylo podobné, Punkeři šli do vedení, Lipani vyrovnali. Rozhodnutí přišlo až v poslední třetině, kdy Punkeři opět strhli vedení na svou stranu a o dvě minuty později svůj náskok zvýšili na konečných 2:4.

Branky: Hůlka, Bufka - Hromi 3, Kysela.

HC Libavské Údolí „B" - HC Berani Bernov 9:4 (5:1, 1:2, 3:1). Berani zajížděli v neděli do neoblíbeného Sokolova, kde se jim už léta nedaří. K tomu ještě Bernov pro velkou marodku nastoupil proti takřka kompletnímu béčku Libavského Údolí s minimálním počtem hráčů. Berani navíc podcenili začátek utkání a zbytečně nechali domácí hráče ujíždět do samostatných nájezdů, což zapříčinilo nezvratný náskok domácích 5:1. Malinkou naději vykřesali Berani ve druhé třetině, kdy se přiblížili Libáči na 6:4, to bylo ovšem z jejich strany vše. Domácí potom přidali ještě tři góly a zaslouženě vyhráli.

Branky: Kalabza 3, Sýs R. 2, Sýs P., Klokočník, Radoš,Tříska - Hodek 2, Raiser, Rejcha.

Pořadí: 1. Hellfish, 2. L. Údolí B, 3. Falcons, 4. Punkers, 5. Stars, 6. Tučňáci, 7. Lipani, 8. L. Údolí A, 9. Bernov, 10. Renegades, 11. Panthers. (zpa, kynpo)