„Je to už několikátý ročník této akce. Vše začalo házením plyšáků na ledovou plochu v roce 2011. Tehdy mě od toho lidé odrazovali a říkali, že se bude jednat o ostudu. Opak však byl pravdou, sešlo se přes 5000 plyšáků, musím se přiznat, že mi ukápla slza," svěřil se organizátor Bohuš Eliáš.

Ten pak necelé dva měsíce brázdil silnice po celé republice, neboť plyšáků bylo tolik, že pomohli i v jiných krajích. „Letos to však bude jako v tom minulém, tedy ve vestibulu KV Areny před zápasem bude stát stromek, pod který lidé mohou dát dárky. Ideálně zabalené a s cedulkou, pro koho by se dárek hodil, tedy pro kluka či dívku a věk," upřesnil Eliáš. Dárky opět poputují do dětských domovů v Karlovarském kraji. Loni se jich takto podařilo vybrat na pět set.

Do akce se zapojili i hokejisté, jejichž spolupráci si Eliáš nemůže vynachválit. Některé dárky však překročily i hranice Česka. „Když jsem rozdal dárky, pořád jich pár zbývalo. Proto jsem se rozjel na Ukrajinu rozdávat dětem úsměvy pomocí dárečků," dodal Eliáš.