Už vstup měl Sokolov do zápasu parádní. Již v sedmadvacáté vteřině se radoval z první branky, kdy nahození Turečka doklepl za záda brankáře hostů Švančary Vojtěch Tomeček. To bylo z gólové stránky v první třetině vše.

Ani druhá perioda nebyla na branky bohatá, přesto si Baník vytvořil dvougólový náskok. Po faulu v samotném závěru druhé třetiny od Oskara Haase se Baník dostal do početní výhody, která neměla dlouhého trvání, neboť střelou z první ji využil Roman Přikryl.

HC Baník Sokolov přivítá na svém stadionu Frýdek-Místek.
Do zápasu jdeme s pokorou, říká před bitvou s Frýdkem-Místkem útočník Křemen

Jenže ve třetí třetině přišel pro Sokolov šok. Svěřenci Martina Hrnčára totiž během ní dokázali smazat dvougólové manko, a to díky trefám Oskara Haase a Zdeňka Sedláka, kteří se zapsali do střelecké listiny v 54. a 55. minutě. Duel tak zamířil do prodloužení, ve kterém měl Sokolov početní výhodu, kterou přetavil v druhý bonusový bod Vojtěch Tomeček.

V pondělí 23. října se baníkovci představí v 15. kole Chance ligy od 17.30 hodin na ledě Zlína.

HC Baník Sokolov – HC Frýdek-Místek 3:2 pp (1:0, 1:0, 0:2 – 1:0). Branky a nahrávky: 1. Tomeček (Tureček, Kverka), 39. Přikryl (M. Rohan, Vrdlovec), 62. Tomeček (Kverka, Vracovský) – 54. Haas (Hotěk, Doktor), 55. Z. Sedlák (Šuhaj, Haman). Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Belko, Malý. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:1. Diváci: 540. Sokolov: Hamalčík – M. Rohan, Tureček, Rulík, Weinhold, Mlčák, Klejna – Osmík, Kverka, Tomeček – Kofroň, Přikryl, Kružík – Vracovský, Vrdlovec, Csamango – Křemen, T. Rohan , V. Adamec.