„Ačkoliv konečný výsledek vypadá jednoznačně, tak snadné to nebylo. Dvě třetiny byly naprosto vyrovnané," říkal po zápase s Baníkem trenér klatovských hokejistů Radek Kampf. Domácí borci o svém vítězství rozhodli až ve třetí třetině, kterou vyhráli přesvědčivě 4:0. Tři ze čtyř branek přitom vstřelili v rozmezí 44. a 47. minuty. „Troufnu si říct, že ve třetí třetině už jsme byli lepším týmem, ale hlavně jsme proměňovali šance, které jsme si vytvořili," lebedil si zkušený kouč, který jako aktivní hokejista odehrál v nejvyšší české soutěži 349 utkání, v nichž nasázel úctyhodných čtyřiadevadesát branek.

Utkání se Sokolovem sledovalo na zimním stadionu v Klatovech přes dvě stovky diváků. Fanoušci obou celků viděli kromě sedmi gólů také mraky vyloučených i bitku a rozhodčí rozdali neuvěřitelných 155 trestných minut. „To je asi kaňka na jinak bezvadném utkání," připustil na závěr Radek Kampf. Nejtrestanějšími hráči utkání byli hostující Ondřej Šafář s Danielem Petrovem, kteří inkasovali shodně 29 trestných minut. Přes "dvacítku" se dostali ještě domácí Zdeněk Plánička s Pavlem Čubanem (27), na straně béčka sokolovského Baníku to byl i Jan Petrov, jenž si do svých statistik přidal dalších 25 trestných minut.

HC Klatovy - HC Baník Sokolov B 6:1

SESTŘIH: Krajská hokejová liga, 15. kolo: HC Klatovy (hokejisté v bílých dresech) - HC Baník Sokolov B 6:1 (1:1, 1:0, 4:0). | Video: HC Klatovy / Zdeněk Matouš

Třetiny: 1:1, 1:0, 4:0. Branky a nahrávky: 5. Hrach (Balín, Rajal), 32. Hrach (Grosskopf), 44. Grosskopf (Balín, Hrach), 44. Pitel (Čuban, Jonáš), 47. Čuban (Vizinger, Jonáš), 55. Kubeš (Babka, Topinka) – 18. Teuchert (Blecha, Kožík). Rozhodčí: O. Kaiser - Mach, Schmiedt. Vyloučení: 10:15. Vyšší tresty: 4:6. Trestné minuty: 62:93. Využití přesilových her: 1:0. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 210. Aréna: zimní stadion města Klatov. Sestava HC Klatovy: Rückl (Jiří Brtník) - Hochman, Plánička, Rajal, Valečka, Topinka, Jonáš, Vizinger, Hrach, Kubeš, Kuželík, Babka, Čuban, Grosskopf, Pitel, D. Kaiser, Balín. Sestava HC Baník Sokolov B: Špírek - Koco, Teuchert, Šneberk, Michálek, Novák, Šafář, Brytkov, Valta, D. Petrov, J. Petrov, Račanský, Kožík, Rozsypal, Blecha, Remta.

Ostatní výsledky 15. kola krajské hokejové ligy: HC Meteor Třemošná - HC Stadion Cheb B 15:2, HC Rebel Město Nejdek - HK Rokycany 4:5, HC Mariánské Lázně - HC Apollo 4:5, HC Domažlice - HC Čerti Ostrov 18:6.