Svěřenci sokolovského kouče Tomáše Marišky dokázali na zimním stadionu v Sokolově vyhrát první třetinu, když se v 10. minutě prosadil Jaromír Kverka. Žádná jiná branka v prvním dějství k vidění nebyla a baníkovci si tak do druhé třetiny přinesli jednobrankový náskok.

Druhá třetina už byla na branky bohatší. Nejprve poslal do dvoubrankového vedení baníkovce přesně v polovině zápasu Adam Křemen. Jenže hned o minutu později ve 31. minutě snížil na 2:1 Kale Costa a ve 33. minutě už bylo dokonce srovnáno, když se prosadil litoměřický Ondřej Hrabík.

V závěrečné dvacetiminutovce branka nepadla a zápas tak dospěl až do prodloužení, které hned v jeho úvodu ukončil Daniel Kružík a díky jeho brance si Baník připsal výhru 3:2 po prodloužení.

Ce čtvrtek, tedy 7. září, čeká Sokolov generálka před startem nového ročníku Chance ligy, kterou odehraje na ledě Pirátů Chomutov od 17.30 hodin.

Sokolov – Litoměřice 3:2 pp (1:0, 1:2, 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 7. Kverka, 30. Křemen, 61. Kružík – 31. Costa, 33. Hrabík. Rozhodčí: Glanc, Zubzanda – Juránek, Motl. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 285. Sokolov: Michajlov – Weinhold, Rohan, Tureček, Mikyska, Klejna, Rulík, Mlčák – Tomeček, Kverka, Osmík – Kružík, Polák, Vracovský – Csamango, Kysela, Adamec – Křemen, Rohan, Novotný.