Krajská liga mužů v ledním hokeji měla v sobotu na programu sokolovské okresní derby mezi Vřesovou a Březovou. Z výhry ve vzájemném duelu se již podruhé v této sezoně radovali s nadšením hrající borci Březové v čele se zkušenou někdejší prvoligovou obrannou dvojicí Rampa Pech, kteří si tak vyšlápli na ostřílené harcovníky z Vřesové. Ti sice prakticky netrénují, ale i tak s velkým náskokem vedou soutěž.

HC PK Vřesová  - HC Březová 7:11 (1:4, 2:3, 4:4).

Derby na zimním stadionu v Sokolově začalo pěkně svižně. Hosty z Březové poslal již na konci 2. minuty do vedení Krytinář. Vřesovští sice rychle srovnali Novákem, ale to bylo z jejich strany v první části hry vše. Naopak Březovští zasadili lídru ligy další tři gólové údery, když se postupně trefili Peschel, Krytinář a Bubenščikov.

Ve druhé třetině se domácím podařilo ve 25. minutě snížit Beranem, jenže potom zkompletoval svůj hattrick Krytinář, a když poslal kotouč do klece Vřesové také Dibala, hosté znovu vedli pohodovým rozdílem 2:6. Poté se sice trefil vřesovský Pavel Szabó, ale ještě před druhou sirénou vrátil Březové čtyřgólový náskok Večeřa 3:7.

A stejné to bylo i v závěrečné třetině, ve které padlo rovnou osm branek. Domácí se snažili dotáhnout skóre, to se jim ale nepodařilo, hosté tu vždy byli s odpovědí a čtyřbrankový náskok udrželi. Za Vřesovou v poslední dvacetiminutovce korigovali Lukáš Szabó, Rozsypal, Krátký a Šnicer. Za hosty se v posledním dějství zapsali do střelecké listiny dvakrát Eliáš, jednou potom střelec zápasu Krytinář a také znovu Peschel.

Branky:3:51 Novák (L. Szabó), 24:43 Beran (Chochola), 38:09 P. Szabó (T. Borolič), 42:58 L. Szabó (P. Szabó), 45:17 Rozsypal, 53:58 Krátký (Chochola), 57:43 Šnicer (T. Borolič) 1:58 Krytinář (Kraus, M. Pech), 4:11 Peschel (Krytinář), 11:10 Krytinář (Večeřa), 14:49 Bubenščikov (Brytkov), 30:05 Dibala (Bubenščikov), 32:06 Krytinář (Večeřa, Bubla), 38:07 Večeřa, 40:40 Eliáš (M. Dibala, Brytkov), 44:18 Krytinář (Brytkov), 48:13 Eliáš (Večeřa), 50:10 Peschel (M. Pech, Rampa)

Rozhodčí:Havelec Mikeš, Pýcha.Vyloučení:6:6 navíc Novák 10 OT za nesportovní chování, Beran 10 OT + 20 OK za nesportovní chování, Bodák 10 OT za nesportovní chování, Šenkýř 10 OT za nesportovní chování (všichni HC PK Vřesová).Využití:0:3.

Vřesová:Šenkýř  - P. Szabó, L. Szabó, Bodák, Beran, Novák, Pašek, Rozsypal, Bardon, T. Borolič, Krátký, Šafář, Chochola, Galeja, Šnicer.

Březová:Veselý Bubenščikov, Brytkov, Marek, Mrázek, M. Pech, P. Pech, Rampa, Peschel, Večeřa, M. Dibala, Bubla, Eliáš, Krytinář, Čech, Kraus.