Sezonu zahajuje tým sice o rok starší, bez velkých změn na soupisce, ale i tak velmi zostra a s velkým elánem. Již na konci září jej čeká turnaj v ukrajinském hlavním městě. Místní organizátoři si náš tým velmi oblíbili, a tak přišlo pozvání k obhajobě loňského vítězství.

Na turnaj, který začíná již dnes, doprovodí tým jako již tradičně i někteří věrní fanoušci. Old boys nastoupí v následující sestavě, která je doplněna několika málo novými hráči na zkoušku a hráči hostujícími i z jiných klubů.: P. Hruška, R. Šenkýř – P. Suchopár, D. Šafář, J. Krátký, P. Szabo, P. Hampl – P. Petrov, V. Dobřemysl, Z. Sopr, V. Borolič, T. Borolič, F. Werner, P. Mikeš, R. Trojan, M. Vinš. Metodik: Borolič st., Kustod: P. Dušek.

V plánu na letošní sezonu je dále účast na řadě tradičních turnajů, jako jsou turnaje v Selbu, Klatovech a dnes už i v Košicích. Dále se tým chystá vyjet reprezentovat naše město a klub opět i do zahraničí. Po Kyjevu je další výjezd plánován na přelom listopadu a prosince do srbského Nového Sadu.

Sportovním a společenským vrcholem sezony by pak mělo být uspořádání druhého ročníku domácího turnaje West Bohemia Cup 2020, který by se v nadcházející sezoně měl konat o posledním únorovém víkendu. Již nyní na přípravě turnaje pracujeme a věříme, že bude minimálně stejně vydařený, jako byl ten premiérový ročník. (skr)