Na úvodní branku se v Sokolově čekalo až do 28. minuty, ve které se prosadil hostující Nedorost. Baníku se ale ještě ve druhé části podařilo zásluhou Chaljavina a Csamanga otočit skóre ve svůj prospěch.

Jednobrankový náskok Baníku však smazal  po 26 vteřinách třetí třetiny v přesilové hře Černý - 2:2. Nerozhodný stav vydržel necelé čtyři minuty. Poté přišla povedená dvouminutovka domácího celku během níž se trefili postupně Švec, Vrtek a Kuncl - 5:2.

Rozhodnuto? Nikoliv. Ovace tribun rychle zchladil Kolomý a když vzápětí, v 51. minutě, snížil na rozdíl jediné branky Nedorost, bylo zaděláno na velké drama. To vyvrcholilo v samotném závěru duelu. V 58. minutě totiž domácí hráli v šesti a tak dohrávali utkání v oslabení. Jihočeši také nakonec odvolali brankáře, ale vyrovnat v přesilové situaci 6 na 4 se jim nepodařilo. Naopak v čase 59:14 nasměřoval kotouč do jejich opuštěné klece přes celé hřiště Štrach - 6:4.

Nutno podotknout, že hokejisté Baníku v utkání nastřelili rovnou čtyřikrát tyčku táborské branky.

HC Baník Sokolov - HC Tábor 6:4 (0:0, 2:1, 4:3).

Branky: Chaljavin, Csamango, Švec, Vrtek, Kuncl, Štrach -Nedorost 2, Kolomý, Černý.

Více o utkání čtete v pondělním a úterním vydání Sokolovského deníku, kde si mimo jiné přečtete jak viděl zápas trenér Rostislav Kurfürst, nebo obránce Petr Štrach.