Trenér sokolovských hokejistů Karel Potužník byl po zápase spokojený. „K utkání nemám žádné výtky. Zápas hráčům vyšel, hráli jsme disciplinovaně, potěšilo mě i chování hráčů na ledě, neremcalo se a hráči zápas odmakali,“ pochvaloval si trenér.
Přitom vstup do zápasu nebyl podle něj ideální. „Mělník totiž přijel se zpožděním, což nám zrovna moc nenahrávalo. Rozcvičovat jsme se totiž šli brzy a pak trochu vychladli. Proto nebyl začátek moc dobrý,“ přiznal kouč. Navíc netušil, jak po delší zápasové odmlce hráči zápas zvládnou. „Nevěděli jsme, v jaké jsme formě, tak jsme hráli hlavně disciplinovaně a čekali na chybu soupeře,“ dodal Potužník.
Soupeř jej nijak nepřekvapil. „Hráli to co mužstva venku a také oni nevěděli co od nás čekat. Výhra nás ale psychicky nakopne a do dalšího zápasu se nám půjde lépe,“ podotkl trenér, kterého potěšily výkony mladých hráčů. „Ti hráli s nasazením a agresivitou nátlakovou hru, za což je po zápase pochválil i zkušený Nerad. Pro hráče by to mělo být impulsem,“ myslí si Potužník.
Toho zlobí pouze pomalu se zužující hráčský kádr. „Místo toho, aby se nám z marodky pomalu vraceli chybějící hráči, tak po zápase mezi zraněné zapadl obránce Pavlas, který má problémy s kolenem,“ mračil se sokolovský trenér.
V sobotu hraje Baník opět doma. Od 17 hodin hostí mužstvo ze Slaného.