Hokejisté Baníku Sokolov sice nováčka z Rokycan porazili až v prodloužení (píšeme výše), ale trenér Karel Potužník byl za dva body moc rád.
„Rokycany totiž mají velice zkušené mužstvo, ve kterém hraje několik hráčů z exraligy. Proto jsem moc rád, že jsme ho doma porazili,“ ulevil si kouč po vyhraném duelu. V něm Baník sice vedl už 2:0, ale nakonec zápas rozhodovalo prodloužení. „Ty dva góly jsme dali v přesilovkách, soupeř pak ve své přesilovce snížil. Já se zlobil jen u té naší třetí obdržené branky, kterou jsme dostali po hrubé chybě,“ dodal k zápasu Potužník.
Toho potěšil návrat útočníka Dobřemysla do sestavy. „Bylo určitě znát, když byl na ledě při přesilovkách,“ podotkl trenér. O účasti v sobotním utkání v Jablonci už uvažuje uzdravený Veverka. „Pokud se bude cítit, určitě jej do sestavy postavím,“ radoval se trenér z návratu kapitána.
Právě na ledě tradičně silného Jablonce by mohl Veverka pomoct. „Jablonec má také obměněný kádr, ale Sokolovu se tam vždycky podařilo odehrát dobré zápasy. My tři zápasy prohráli jen o gól, takže už by se to mělo zlomit a body bychom mohli přivézt i z venku,“ věří Potužník v úspěch a dodal: „V této soutěži se dá hrát proti každému, s každým můžete vyhrát, ale i prohrát. Rozhoduje momentální forma a také sestava,“ myslí si sokolovský trenér.