Porážku na hřišti nováčka z Litoměřic asi příznivci hokejistů HC Baník Sokolov nečekali. V utkání 11. kola II. hokejové ligy si baníkovci přivezli porážku 7:6.
Z výsledku byl sokolovský trenér Karel Potužník zklamaný. „Dáte šest branek a stejně prohrajete. To by nemělo být,“ zlobil se kouč. Příčiny porážky se pak snažil najít. „Zaspali jsme první třetinu, která o našich zápasech často rozhoduje. Nebyli jsme tolik agrsivní v bruslení, všude jsme byli druzí. Byli jsme také často vylučování, ale výkon rozhodčích bych nechtěl komentovat,“ řekl trenér.
Ten také nebyl spokojený s výkony obou brankářů. „Ti se během zápasu protočili, ale oba dostali nějaké laciné branky. Jejich kritika ale byla na světelnost nad hřištěm. Pro ně prý bylo příliš šero,“ komentoval trenér pocity gólmanů. V Litoměřicích se totiž hraje pod otevřeným nebem a hru osvětluje jen pár světlometů. I v takových podmínek ale u nás jde hrát druhou ligu.
Porážka na ledě nováčka ale podle trenéra hráče nijak psychicky nesrazí. „Upřímně jsem čekal, že přivezeme tři body. Hráči ale bojovali, závěru jsme měli dobrý a já věřím, že se přenese i do dalšího zápasu. Celkově lze ale říct, že utkání rozhodla naše špatná obranná hra a také přesilovky. Nás navíc rozhodčí do ničeho nepustil,“ okomentoval stručně duel trenér Potužník.