Bojovat o průběžnou sedmou příčku jedou v neděli hokejisté HC Baník Sokolov. V utkání 12. kola II. ligy se představí na ledě Mělníka, který je v tabulce právě před Baníkem.
Tímto zápase začíná odvetná část utkání. Sokolovští hráči si v úvodním duelu s Mělníkem doma poradili 2:1 a trenér Karel Potužník z utkání poznal, v čem je síla jejich nedělního soupeře. „Určitě bude důležité uhlídat jejich první pětku, ve které hrají bývalí hráči Kladna včetně Kaly, který dává zápas co zápas gól. Právě tato formace jim rozhoduje zápasy,“ myslí si trenér baníkovců.
Kromě toho také vypozoroval, co by mohlo na soupeře platit. „I když to tehdy byl první zápas v soutěži, Mělník ukázal, v čem by mohl zlobit. Pro nás je to ale důležité utkání,“ naznačil Potužník, že si Baník pojede do Mělníka pro tři body.
Ty totiž nečekaně nechal v posledním utkání na ledě Litoměřic a nyní mu v tabucle chybí. „My potřebujeme vyhrát, abychom udrželi kontakt s prostředkem tabulky a soupeři nám bodově neodskočili. Neřeknu nic nového, že jedeme do Mělníka bodovat naplno. To je náš cíl a musíme pro to udělat maximum,“ bojovně dodal trenér HC Baník.
Kdo do zápasu určitě nezasáhne bude obránce Pavlas. „Ten má problémy s kolenem a bude trvat dva týdny až měsíc než se vrátí zpět na led. Jinak bychom měli být ve stejném složení jako poslední zápas,“ myslí si trenér. Určitý otazník visí nad startem hráčů z juniorů. „Z juniorů máme několik obránců, jenže v neděli kromě nás hrají také oni a potřebovali by bodovat také. Sestavu tak musíme promyslet,“ naznačil Potužník, že ho do neděle čeká ještě pár věcí k řešení.