V první třetině se hosté dostali do dvoubrankového vedení, když využili obě nabídnuté přesilové hry. Nejprve skóroval v 9. minutě Račanský, v 15. minutě kapitán Kuběna. Zatímco domácí ani jednu ze tří početních výhod nezužitkovali.

Pro domácí mohlo být na začátku druhé třetiny ještě hůře, brejk Tvrdka ale vychytal gólman Kobry Langer. Poté se dostali přece jen ke slovu domácí a ve 31. minutě snížili Šteinerem.

Ve třetí dvacetiminutovce se Pražanům podařilo dokonce srovnat stav, ve 44. minutě se prosadil obr Jakeš. Jenže v 51. minutě vrátil po své individuální akci vedení na stranu Baníku další využitou přesilovkou Tvrdek.

V 54. minutě sice potrestala Kobra Antončíkem vyloučení Kašpara a bylo to znovu nerozhodně 3:3, ale v 58. minutě zaúřadoval sokolovský Beránek a znovu strhl výhru na stranu Baníku.

Navíc stejný hráč v 59. minutě při power-play domácích poslal kotouč popáté do branky pražského týmu a stanovil tak konečný výsledek zápasu.

V sobotu se sokolovští hokejisté představí od 17.30 hodin na domácím ledě proti Vrchlabí.

HC Kobra Praha - HC Baník Sokolov 3:5 (0:2, 1:0, 2:3).

Branky: 31. Šteiner (Borovanský), 44. Jakeš (Borovanský), 54. Antončík (Borovanský, Jakeš) - 9. Račanský (Říha), 17. Kuběna (Tvrdek), 51. Tvrdek (Kuběna), 58. Beránek, 59. Beránek (Sýkora).

Rozhodčí: Talpa - Beránek, Novák. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:3. Oslabení: 0:0. Diváci: 48.

Sokolov: Hruška P. Říha, Truhlář J., Priškin, Binias, Michálek, Dimitrov Kuběna, Račanský, Kašpar, Sýkora, Tvrdek, Jirušek, Beránek, Vrána J., Zikmund, Krejsa, Pfister T. Trenér: Jaromír Carvan.