„Skvělé dva body a vstup do soutěže,“ nešetřil chválou po úspěchu ve Frýdku sokolovský útočník a jeden z nejzkušenějších hráčů baníkovců Vojtěch Polák. Ten však o první duel nového ročníku přišel, když ho nepustila do hry dohoda s Třincem, kdy v zápasech proti Frýdku-Místku nebude nastupovat.

Výběr sokolovského kouče Tomáš Marišky, se však s absencí ostříleného forvarda vypořádal nejlépe, jak mohl. Teď čeká Baník domácí premiéra, a bude hodně náročná. V sobotu 16. září se představí na sokolovském stadionu o 17.00 hodin Zlín, tedy hlavní aspirant na prvenství v Chance lize.

Sokolov uspěl ve Frýdku-Místku, kde vyhrál 4:3 v prodloužení. Ilustrační foto.
Sokolov vkročil úspěšně do Chance ligy. Dva body mu trefil ve Frýdku Vracovský

„Je potřeba hrát každý zápas naplno a jít za vítězstvím,“ má jasno Polák před domácí premiérou v Chance lize, kterou si se svým týmem proti Zlínu vystřihne. Zlínští Berani vstoupili do nového ročníku na svém stadionu porážkou 3:4 v prodloužení s Porubou, a tak si budou chtít spravit chuť na západě Čech.

Proto budou baníkovci spoléhat na podporu fanoušků. „Přejeme, aby přišlo co nejvíce fanoušků a proti kvalitnímu soupeři nás hnali za vítězstvím,“ přeje si sokolovský útočník hojnou návštěvu na sokolovském stadionu. Vstupenky na duel se Zlínem jsou stále v prodeji, když si je fanoušci mohou zakoupit na www.ticketportal.cz.