HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice 2:0 (1:0, 1:0, 0:0). Skóre zápasu otevřel v 6. minutě Petrov svou střelou pod víko z mezikruží. Na začátku druhé třetiny mohl zvýšit z nařízeného trestného střílení Vrána, ale puk za gólmana Litoměřic neprotlačil. Skóre se tak znovu měnilo až ve 38. minutě, kdy Baník yužil přesilovou hru 4 na 3 Bláhou.

V poslední třetině se zápas řádně přiostřil, uděleno bylo celkem jedenáct dvouminutových trestů, pět na domácí straně, šest na straně hostí. Branka však již nepadla. Kvalitní výkon podal brankář Baníku Francisko, který několikrát podržel svůj tým.

Branky Baníku: 6. Petrov (Klíma), 38. Bláha (Čápek).

HC Baník Sokolov – HC Benátky nad Jizerou 3:2 (1:1, 0:0, 2:1). V nedělním zápase domácí již ve 2. minutě inkasovali, ale do konce první části, konkrétně v 15. minutě, se jim podařilo vyrovnat Molnárem. Ve druhé třetině branka nepadla, když baníkovci nevyužili ani jednu ze čtyř přesilových her.

Lépe si v této činnosti vedli v závěrečném dějství. Ve 49. minutě se při další početní výhodě usadili v obranném pásmu soupeře. Veverkovu střelu od modré čáry gólman Benátek neudržel a Klíma strhl vedení na domácí stranu. Navíc o dvě minuty později zvýšil stejný hráč již na 3:1. Hostům se ale nakonec podařilo v 57. minutě snížit a v poslední minutě si vyzkoušeli hru bez brankáře, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Branky Baníku: 15. Molnár (Klíma), 49. Klíma (Veverka, Michálek), 51. Klíma.