Utkání nezačalo pro domácí celek dobře. Již ve 2. minutě překonal Jakubala hostující Hříbal. V 16. minutě se však podařilo vyrovnat Soukupovi po přihrávce Bauera. A za stavu 1:1 se šlotaké poprvé do kabin.

Ve druhétřetině se čekalo na branku až do závěrečné minuty. Vté však viděli diváci rovnou dvě brankya oba pukyskončily k radostitribun vkleci Děčína. V čase 39.00 překvapil Zámostného Sopr. Za dalších 41 vteřinzvýšil již na 3:1 kapitán Dobřemysl.

Dvoubrankový náskok však baníkovci v poslednítřetině neudrželi. Naopaktřikrát inkasovali a bylito oni, kdo musel v závěru bojovat alespoň o vyrovnání. Přes závěrečnou jeden a půl minutovou power - play podepřenou přesilovou hrou, se jimto však nepodařilo.

HC Baník Sokolov - HC Děčín 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
Branky:
16. Soukup (Bauer), 40. Sopr (Vrtek, Račanský), 40. Dobřemysl (Bauer, Soukup) - 2. Hříbal (Böhm), 48. Hříbal (Mizera), 51. Baránek (Místecký, Filipovský), 54. Myšík (Keltner)