Hosté, mohutně podporovaní svými bubeníky, přijeli na sokolovský zimní stadion s řadou hráčů, kteří v minulosti hájili dres Baníku, od Rudy Mudry až po Vrbu. Na domácí straně chyběli Diblík, Formánek, Bohuslávek a Nový, na ledě se neobjevil ani Chodounský. Naopak poprvé se představil domácím divákům v úloze hráče manažer Jaromír Carvan, ten se postavil ve druhém útoku mezi Sopra a Kašpara.

V první třetině prestižního duelu se hrál vyrovnaný hokej. Velmi koncentrovaní a aktivní hosté stačili ještě s domácím týmem, hrajícím v poklidném tempu, bruslit. Baník sice poslal v 5. minutě do vedení Divíšek, který tečoval nabídku Mudry, ale hosté rychle otočili skóre. Nejprve si v 7. minutě převzal kotouč na útočné modré osamocený Florián a svůj brejk proměnil, v 9. minutě potom využili Ostrovští krátkou dvojnásobnou přesilovku Vrbou. V 16. minutě se ale znovu prosadili domácí, konkrétně Račanským, a srovnali stav.

Ve druhé části hry již domácí začali postupně přebírat otěže zápasu do svých rukou a pěti brankami vyšroubovali skóre až na 7:2. Hosté snížili třináct vteřin před sirénou Hromádkou.

V poslední části hry zvýšil v úvodu Kašpar na 8:3, poté kontrovali hosté Vrbou, ale poslední slovo měli znovu domácí, kteří brankami Říhy a Kašpara dovršili desetigólovou výhru.

HC Baník Sokolov – HC Rebel Ostrov 10:4 (2:2, 5:1, 3:1).

Branky: 5. Divíšek (Sopr, Mudra), 16. Račanský (Závorka), 28. Závorka (Soukup), 29. Dobřemysl (Soukup, Divíšek), 37. Divíšek (T.Jakubal, Mudra), 37. Divíšek (Dobřemysl, Soukup), 40. Mudra, 42. Kašpar, 50. Říha (Závorka, Kašpar), 60. Kašpar (T. Jakubal) – 7. Florian (Černý), 9. Vrba (Děkan, Louthan), 40. Hromádka (Vrba), 48. Vrba (Louthan, Děkan).
Rozhodčí: Grech – Havelec, Peutlschmid. Vyloučení: 5:10, navíc Mudra (SOK) 10 minut OT. Využití: 3:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 180.
Sokolov: P. Jakubal (31. Makarovič – J. Mudra, Strýček, T. Jakubal, Maděra, Říha – Soukup, Divíšek, Dobřemysl – Sopr, Carvan, Kašpar – Račanský, Závorka, Záhora. Trenér: Jan Michna.
Ostrov: Buriánek – Krýsl, Gerát, Děkan, R. Mudra, Orlich, Král – Voráček, Pýcha, R. Černý, Florián, Majer, Louthan, Hromádka, Vrba, Kopfstein, Vrána, Kolkus, Pánek. Trenér: Radek Štěpina.