Hráči Ostrova si odvezli desítku

Sokolov – K poslednímu přípravnému utkání před startem druhé ligy si hokejisté Baníku Sokolov pozvali celek krajské soutěže HC Rebel Ostrov.

9.9.2011

Tomáš Makarovič kryje brejk Martina VrbyFoto: Arnošt Moucha

Hosté, mohutně podporovaní svými bubeníky, přijeli na sokolovský zimní stadion s řadou hráčů, kteří v minulosti hájili dres Baníku, od Rudy Mudry až po Vrbu. Na domácí straně chyběli Diblík, Formánek, Bohuslávek a Nový, na ledě se neobjevil ani Chodounský. Naopak poprvé se představil domácím divákům v úloze hráče manažer Jaromír Carvan, ten se postavil ve druhém útoku mezi Sopra a Kašpara.

V první třetině prestižního duelu se hrál vyrovnaný hokej. Velmi koncentrovaní a aktivní hosté stačili ještě s domácím týmem, hrajícím v poklidném tempu, bruslit. Baník sice poslal v 5. minutě do vedení Divíšek, který tečoval nabídku Mudry, ale hosté rychle otočili skóre. Nejprve si v 7. minutě převzal kotouč na útočné modré osamocený Florián a svůj brejk proměnil, v 9. minutě potom využili Ostrovští krátkou dvojnásobnou přesilovku Vrbou. V 16. minutě se ale znovu prosadili domácí, konkrétně Račanským, a srovnali stav.

Ve druhé části hry již domácí začali postupně přebírat otěže zápasu do svých rukou a pěti brankami vyšroubovali skóre až na 7:2. Hosté snížili třináct vteřin před sirénou Hromádkou.

V poslední části hry zvýšil v úvodu Kašpar na 8:3, poté kontrovali hosté Vrbou, ale poslední slovo měli znovu domácí, kteří brankami Říhy a Kašpara dovršili desetigólovou výhru.

HC Baník Sokolov – HC Rebel Ostrov 10:4 (2:2, 5:1, 3:1).

Branky: 5. Divíšek (Sopr, Mudra), 16. Račanský (Závorka), 28. Závorka (Soukup), 29. Dobřemysl (Soukup, Divíšek), 37. Divíšek (T.Jakubal, Mudra), 37. Divíšek (Dobřemysl, Soukup), 40. Mudra, 42. Kašpar, 50. Říha (Závorka, Kašpar), 60. Kašpar (T. Jakubal) – 7. Florian (Černý), 9. Vrba (Děkan, Louthan), 40. Hromádka (Vrba), 48. Vrba (Louthan, Děkan).
Rozhodčí: Grech – Havelec, Peutlschmid. Vyloučení: 5:10, navíc Mudra (SOK) 10 minut OT. Využití: 3:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 180.
Sokolov: P. Jakubal (31. Makarovič – J. Mudra, Strýček, T. Jakubal, Maděra, Říha – Soukup, Divíšek, Dobřemysl – Sopr, Carvan, Kašpar – Račanský, Závorka, Záhora. Trenér: Jan Michna.
Ostrov: Buriánek – Krýsl, Gerát, Děkan, R. Mudra, Orlich, Král – Voráček, Pýcha, R. Černý, Florián, Majer, Louthan, Hromádka, Vrba, Kopfstein, Vrána, Kolkus, Pánek. Trenér: Radek Štěpina.

Autor: Zdeněk Plachý

9.9.2011

Tříkrálová sbírka v Chebu po týdnu skončila. Koledníkům v ulicích města Chebu a několika okolních obcích se podařilo vybrat přes 180 tisíc korun.
17

To je peněz! Sbírka vynesla 180 tisíc korun

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Zloděj sebral psí pastu na zuby

Sokolov – Do zverimexu v Sokolově se vydal krást sedmadvacetiletý muž. Během provozní doby z regálu odcizil různé šampony nebo pastu na zuby pro psy.

FOTOGALERIE: Hasiči se nezastavili, silný vítr opět vyvracel stromy

Karlovarský kraj – Napilno měli hasiči v Karlovarském kraji, od čtvrtka do pátku zaznamenali 77 výjezdů. Může za to počasí, kdy na zasněžených silnicích přibylo dopravních nehod, především ale náhlý poryv větru lámal a vyvracel stromy.

Chcete Zlatý erb? Máte poslední šance přihlásit se

Karlovarský kraj – Obce a města z našeho regionu mají v pátek 19. ledna poslední šanci na to, aby se ještě zapojily do krajského kola soutěže o Zlatý erb.