Hokejisté zahájili sezonu prohrou s Řisuty

Sokolov – Hokejisté Baníku Sokolov vstoupili do nové sezony druhé ligy porážkou s Řisuty. Přičemž v hornickém městě určitě nebudou spokojeni s výkonem arbitrů v pruhovaném, dvakrát domácí inkasovali při sporných dvojnásobných oslabeních, jednou potom při situaci, kdy reklamovali příliš mnoho hráčů hostí na ledě. Ostatně fanoušci Baníku dávali své roztrpčení nad počínáním rozhodčích hlasitě najevo.

11.9.2011

II. hokejová liga: HC Baník Sokolov - HC ŘisutyFoto: Zdeněk Plachý

Domácí nastoupili posíleni o trio na střídavé starty, Tomáše Přeučila, Šulce a Kentoše, a v úvodu utkání si vytvořili tlak. Hosté však po několika minutách srovnali obraz hry a začali nebezpečně hrozit. V 8. minutě v brejku Kraus přestřelil domácí branku, ve 13. minutě se ozvala za Jakubalem po střele Kašáka v přesilové hře tyčka.

V 17. minutě již byli hosté úspěšnější. Po povedené kombinaci uklidil kotouč do prázdné branky Landa, 0:1. Po necelé minutě však bylo srovnáno. Račanský v avizované výhodě obkroužil branku a prostřelil Schwambergera v brance Řisut.

Na začátku druhé části se ale domácí museli bránit dvěma přesilovým hrám. A v krátkém dvojnásobném oslabení ve 23. minutě inkasovali, 1:2. Ve 29. minutě však znovu srovnal, a rovněž v početní výhodě, Divíšek, který našel na brankovišti puk po důrazném počínání Soukupa, 2:2.

Za necelé čtyři minuty však hosté využili další krátkou dvojnásobnou přesilovku po dalším sporném vyloučení Divíška, od modré střílel Ton a bylo to 2:3. I na třetí branku Řisut dokázali baníkovci rychle odpovědět. Ve 35. minutě doputoval kotouč po ose Tomáš Jakubal – Dobřemysl k Soukupovi a ten se nemýlil, 3:3.

Jenže ve 39. minutě přestali domácí hrát, poté co reklamovali šest hráčů Řisut na ledě, a hosté znovu udeřili, střílenou přihrávku Čermáka od mantinelu usměrnil do sokolovské klece Scherzel. V závěru druhé části hry ještě sudí k další nevoli diváků přehlédl loket v obličeje Sopra a šlo se podruhé do šaten, tentokrát za jednobrankového vedení hostů.

V poslední části hry se domácí snažili o zvrat, ale dobře hrající Řisuty nedávaly Baníku prostor k rozehrávce. A domácí se trápili, navíc jim evidentně začaly docházet síly.

Navíc ve 47. minutě po rychlém protiútoku zvýšil přesnou střelou Chamrád na 3:5 z pohledu domácího týmu. Baník si v závěrečných pěti minutách připravil přece jen několik příležitostí, ale ke změně skóre to již nevedlo.

V dalším zápase se Baník představí znovu doma, ve středu od 18 hodin přivítá tradičního soupeře z Klatov.

HC Baník Sokolov – HC Řisuty 3:5 (1:1, 2:3, 0:1).

Branky: 18. Račanský, 29. Divíšek (Soukup), 35. Soukup (Dobřemysl, T. Jakubal) – 17. Landa (Kos, Ton), 23. Kašák (Ton, Landa), 34. Ton (Kašák), 39. Čermák, 47. Chamrád

Rozhodčí: Hlinka – Mašek, Hynčica. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 437.

Sokolov: P. Jakubal (připraven Makarovič) – Mudra, T. Jakubal, Formánek, Šulc, Strýček, Diblík – Soukup, Divíšek, Dobřemysl – Sopr, Carvan, Kašpar – Račanský, Záhora, Přeučil – Kentoš. Trenér: Jan Michna.

Autor: Zdeněk Plachý

11.9.2011

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů Montážní dělnice výrobků z kovu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ., , Způsob kontakt:u uchazeče:, - telefonicky: 774 932 683 - p. Mykola Pivnyk 9:00-16:00 hodin , (NECHODIT NA ADRESU PRACOVIŠTĚ), , Upřesňující informace: , - zaměstnání podle § 92 Zákona o zaměstnanosti: č.435/2004 Sb., , Pracovní doba: dle domluvy, , Místo výkonu práce: Chebská 53, Sokolov. Pracoviště: Nikk.el s.r.o.-001, Chebská, č.p. 53, 356 01 Sokolov 1. Informace: Mykola Pivnyk, +420 774 932 683. Výroba - Výroba Seřizovači 24 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Soustružník - konvence. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 31000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Způsob kontaktu uchazečů:, - telefonicky Po až Pá v době od 6,30 h do 14,30 h - Ilona Lišková, Štěpán Javůrek , 352 619 220, 352 619 275, - e-mailem: i.liskova@chodos.cz, s.javurek@chodos.cz, , Upřesňující informace:, - znalost technické dokumentace, nástrojů, přípravků a měřidel ve strojírenství, - technologie soustružení, , Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, další benefity dle aktuálního programu, , Místo výkonu práce: Nejdecká 814, 357 35 Chodov. Pracoviště: Chodos chodov s. r. o., Nejdecká, č.p. 814, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Štěpán Javůrek, +420 352 619 275,604 225 553. Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) OPERÁTOR CNC STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky na tel: 352 309 411, - e-mailem: simanova@amati.cz, - osobně: Dukelská 44, 358 01 Kraslice, , Požadujeme:, - praxe, alespoň 1 rok, - znalost programovacího jazyka FANUC a MAZAROL výhodou, - chuť učit se novým věcem, - podílení se na výrobě unikátních dechových nástrojů, , Zaměstnanecké výhody:, - dotované závodní stravování, - vstřícné pracovní prostředí se sociálními výhodami, - 5 týdnu dovolené, , Pracovní doba: dle domluvy, , Místo výkonu práce: Kraslice. Pracoviště: Amati - denak, s. r. o., Dukelská, č.p. 44, 358 01 Kraslice. Informace: Monika Šimanová, +420 352 309 411. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 14 280 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šička. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14280 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Způsob hlášení uchazečů:, - telefonicky Becklová Marta 352 698 767 v době od Po-Pá 6:00 - 14:30hod., , Místo výkonu práce: Kladenská 566, Krásno, , Pracovní doba: 6:00-14:30 hodin, , Zaměstnanecké výhody: měsíční příplatky, čtvrletní příplatky, stravenky. Pracoviště: Sitform k. s. - výrobní hala krásno, Kladenská, č.p. 566, 357 31 Horní Slavkov. Informace: Marta Becklová, +420 352 698 767.