„Ve druhé třetině jsme nastřelili tři tyčky, dvakrát jsme jeli dva na nikoho, a stejně jsme ji prohráli 2:1,“ říká nevěřícně kouč Baníku Jan Michna.
Po čtyřiceti minutách tak Sokolov prohrával 5:2, a v poslední třetině domácí vyšroubovali skóre dokonce až na 7:3. Jenže hosté se nevzdali. „Snížili jme na 7:5, hráči cítili stále šanci na zvrat,“ potvrzuje Michna.

Byť již k další korekci stavu nedošlo, Děčínští se museli o výsledek strachovat až do poslední minuty. „Byl to vyrovnaný zápas,“ přitakává sokolovský trenér, který se znovu musel obejít bez několika zraněných nebo nemocných hráčů. Z důvodu svatby chyběl i Roman Kašpar. „Hrajeme prakticky na dvě lajny, ve třetí se hráči skoro neznají, hrají vždy v jiném složení,“ pokračuje Michna.

V tomto týdnu má již nastat zlepšení. Michnu však čeká znovu konsolidování týmu, skloubení navrátilců a hráčů na střídavé starty. Navíc v sobotu čeká Baník doma derby s Kláštercem.