HC Kynšperk – HC Libavské Údolí B 2:3 (0:2, 1:0, 1:1). V 8. minutě duelu otevřel skóre Karas a Libavské Údolí vedlo 0:1. A po dalších jedenácti minutách bylo na straně hostů ještě veseleji. Omrai využil přesilovku a zvýšil na 0:2. Na začátku druhé části sice snížil Gregor na 1:2, ale další branky přinesla až závěrečná část. Znovu v jejím úvodu udeřil Kynšperk a Debreceni srovnal stav na 2:2. Nerozhodný výsledek vydržel až do 19. minuty. Potom však strhl znovu vedení na stranu Libavského Údolí Kalabza. Kynšperk ještě zkusil závěrečnou power-play, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Libavské Údolí tak připravilo Kynšperku první porážku v letošním ročníku soutěže. Zásluhu na výhře outsidera má také brankář Moravec, který podal vynikající výkon.

Branky: Debreceni, Gregor - Kalabza, Karas, Omrai. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Rozhodčí: Čámský.
Sestavy/ Kynšperk: Hámor – Borecký, Loskot, Prančl, Štefka, Mrva, Jäger, Krautwurm, Debreceni, Hanzlíček F., Ondráček R., Gregor, Wágner, Vlasatý. L. Údolí: Moravec – Klokočník P., Omrai J., Churaň M., Sýs P., Gajič, Šofrle, Cába, Dofek J., Karas, Krajčovič, Churaň J., Kalabza.

HC Frenzelit – HCH Cheb 7:8 (2:3, 3:4, 2:1). Vedení se ujal v 6. minutě Frenzelit, ale HCH za necelou minutu ve vlastním oslabení vyrovnal. V 8. minutě se zadařila Frenzelitu přesilová hra již lépe a znovu šel do vedení. To však znovu vydrželo sokolovskému týmu pouze dvě minuty, poté Chebští vyrovnali na 2:2. A od té doby hokejisté HCH opanovali ledovou plochu, a nejenže se ujali vedení, ale vyšroubovali ho až na 2:6. Frenzelitu se ještě ve druhé třetině podařilo dvěma slepenými góly snížit na 4:6 a dokázat i vyhrát závěrečnou část v poměru 2:1, ale na víc než těsnou prohru to již nestačilo.

Branky: Höfler 2, Korel 2, Liebl st., Pazour, Šaufl – Račan M. 5, Pluhař, Šatra. Vyloučení: 4:5. Využití: 3:2. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Soubusta.
Sestavy/ Frenzelit: Pekuniak – Šetele, Špiler, Šaufl, Šlechta, Höfler, Pazour, Poutník, Korel, Liebl ml., Liebl st. HCH: Hess, Štěpánek – Brauneis, Pluhař, Ernest, Šatra, Černík, Uhl, Písek, Račan M., Gamrot, Zámečník, Račan J. ⋌(kynpo)

6. L. Údolí A 11  2 0 9 50:83  4

Pohár pokračuje až po Novém roce: 6.1. KYN – LEM, 7.1. LUB – FRE a 8.1. HCH – LUA.