„V první třetině byl soupeř lepší. Měli jsme špatný pohyb, dostali jsme dvě branky, i když jedna byla nohou, druhá byla taková trochu nešťastná z rohu, kdy jsme si srazili kotouč sami do branky,“ vrací se k zápasu trenér Baníku Jan Michna.

Ve druhé části hry se ale baníkovcům podařilo srovnat skóre. „Začali jsme lépe bruslit, vyrovnali jsme hru a začali dávat góly. Bohužel za stavu 2:1 nám rozhodčí neuznal regulérní gól. Potom se nám ale podařilo z přesilovky stejně vyrovnat a v tu dobu jsme byli lepším mužstvem,“ pokračuje Michna.

Ve třetí části ale Kobra opět odskočila o dvě branky. „Domácí potrestali naši chybu a vzápětí jsme dostali branku na 4:2,“ přibližuje dále sokolovský kouč. Přesto se Sokolovští ještě vrátili do utkání. „Nevypadalo to s námi dobře. Nicméně jsme se znovu zvedli a v přesilovce snížili. Soupeř se začal bát o výsledek, ale v power-play se nám nepodařilo vyrovnat,“ litoval Michna, který pochválil své svěřence za výkon ve druhé a třetí části hry.

Nadále také pokračuje stěhování hráčů mezi Sokolovem a Mostem. V sokolovském dresu tak na Kobře chyběl Jan Divíšek, který vypomáhal prvoligovému Mostu, naopak za Baník nastoupil mostecký Vrtek, který byl vyřazen kvůli špatným výkonům spolu s Hranáčem a Kunclem z kádru Severočechů a právě s Kunclem by měl následující měsíc v Sokolově působit. Zda však 25letý obránce nastoupí již v dnešním utkání proti Benešovu, není kvůli vyřízení registrace jisté. S určitostí by pak měl být k dipozici znovu Jan Divíšek, naopak tentokrát zřejmě za Baník nenastoupí Jan Bauer, který naskočí v sobotu právě za Most.

Tak či onak, Baník bude chtít proti Vodním Lvům z Benešova opět bodovat. „Chceme navázat na úspěšný domácí zápas s Jabloncem, bude to zase boj,“ potvrzuje na závěr Jan Michna.