Ve 41. minutě poslal míč z rohového kopu do šestnáctky, kde hlavičkový zásah Davida Čady otevřel skóre sobotního zápasu. V samém závěru utkání, v 90. minutě, potom rozehrál přímý volný kop s Davidem Vaněčkem a sám nakonec poslal míč do hostující sítě. „Dohodli jsme se s Davidem Vaněčkem, že to rozehrajeme. Říkal jsem mu, že když to půjde, tak ať mi to dá, a to se stalo. Můj centr ale již nikdo netečoval, a spadlo to do brány,“ popisoval Miroslav Podrazký svou brankovou pečeť utkání.

Vítězství proti Karviné se však nerodilo hladce, hosté se ukázali jako velmi silný protivník. „Dneska to bylo těžké utkání, navíc terén nebyl ideální. Diváci tak viděli jiný zápas než před čtrnácti dny s Jihlavou, tentokrát jsme také hodně kazili,“ zamýšlí se Podrazký nad sobotním duelem.
Přesto baníkovci své další domácí utkání nakonec zvládli. „Začátek se nám sice nepodařil, ale pak jsme si vytvořili převahu, která vyústila ve standardní situace, ze kterých se nám podařilo vstřelit úvodní branku.

V 90. minutě jsme to potom potvrdili,“ popisuje průběh zápasu.
Přes třináct stovek diváků, kteří si v mrazivém počasí našli cestu do sokolovských ochozů, sice tentokrát nevidělo brankovou smršť jako v posledním domácím zápase proti celku z Jihlavy, ale přesto mohli opět odcházet spokojeni, stejně jako domácí fotbalisté. „Bylo to vydřené, ale o to je to cennější vítězství.

Důležité je, že jsme vyhráli,“ říká spokojeně na závěr Miroslav Podrazký a doplňuje: „Myslím, že to byla zasloužená výhra, po celý zápas jsme byli lepší, i když soupeř hrozil nebezpečnými protiútoky.“

V dalším utkání, již 14. kola, zamíří fotbalisté FK Baník Sokolov v sobotu na hřiště lídra druhé ligy do Ústí nad Labem. Utkání začíná ve 14 hodin.